Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 10 głosów - średnia: 3.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255
Marzenko jak zobaczyłam ba facebooku to od razu zapaliła mi się lampka żeby Ciebie pomolestować o szczegóły, ale po co ja mam cię molestować, skoro wszystko już napisałaś, żeby nie pisać "obnażyłaś" :-) Fajnie że tak eksperymentujesz, bawisz się preparatami i technikami, to właśnie jest sztuka! A serce cudne, urzekające, bardzo mi się podoba :-)
Odpowiedz
Reklama
Aniu, dziękuję Happy Zgadzam się, najlepsze jest to nasze ciapanie, nooo dooobrze eksperymentowanie. I zaczynając pracę z serduchem, sama nie wiedziałam, co wyjdzie i czy wyjdzie Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
DeDuś a gdzie ten szablon kupiłaś ? Naughty bo wiesz ja na weekend się wybieram do Krk z mężem no i jak by ten szablonik był tam gdzie myślę to wiesz Naughty
Odpowiedz
Świetnie Ci to serducho zakolibrzyło Smile
Odpowiedz
No tak reliefik, trochę inki, czarna farba i kolejne cudo spod ręki Marzenki wychodzi.
Nigdy nie przestaniesz mnie zaskakiwać ;o)))
Odpowiedz
Vikuś i Ulu, dzięki Smile

(02-06-2015, 11:35 AM)Merilon napisał(a): DeDuś a gdzie ten szablon kupiłaś ? Naughty bo wiesz ja na weekend się wybieram do Krk z mężem no i jak by ten szablonik był tam gdzie myślę to wiesz Naughty
Jest tam, gdzie myślisz Naughty
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
No to piękna sprawa Naughty
Odpowiedz
(02-06-2015, 12:17 PM)Vika napisał(a): Świetnie Ci to serducho zakolibrzyło Smile

Mer, niech i Tobie się coś zakolibrzy Big Grin
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Piękny ten koliberek, że też ja go ostatnio nie widziałam...no ale w sumie ważek też nie widziałam, to chyba przez ten urodzaj wszystkiego Wink jutro poszukam tego koliberka Cool
Odpowiedz
Oby był! Trzymam kciuki Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 13 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl