Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 10 głosów - średnia: 3.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255
DeDe super zakładeczka, nic dodać nic ująć Smile taka delikatna, piękna, w moje błękity (żeby nie było niebieski też bardzo lubię Wink) - podoba mi się Smile hihi...ja też robiłam zakładkę w biegu (w wigilię jeszcze była lakierowana Big Grin) bo kupiłam nieplanowaną książkę na prezent i tak jak ty stwierdziłam że zakładka musi być Wink muszę wrzucić fotki.
Odpowiedz
Reklama
Świetna i w moich kolorkach Wink))
Odpowiedz
GosiuMd, jest mi niezmiernie miło, że obejrzałaś mój wątek, a jeszcze milej, że coś Ci szczególniej przypadło do gustu Smile

Mer, myślimy tak samo! Hug Czekam na zdjęcia!

Haniu, dzięki!
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
(12-28-2014, 12:41 PM)DecouDream napisał(a): GosiuMd, jest mi niezmiernie miło, że obejrzałaś mój wątek, a jeszcze milej, że coś Ci szczególniej przypadło do gustu Smile

Powoli się ogarniam z forum, a głupio tak wypowiadać się tylko o części, tak więc może nie czytałam wszystkich wypowiedzi, ale przejrzałam obrazki Smile
Odpowiedz
Natabusku, dziękuję Smile

(12-28-2014, 03:01 PM)GosiaMdecu napisał(a): Powoli się ogarniam z forum, a głupio tak wypowiadać się tylko o części, tak więc może nie czytałam wszystkich wypowiedzi, ale przejrzałam obrazki Smile

Gosiu, większość z nas (i ja też Smile) również próbowało na początku ogarnąć jakoś zawartość tego forum i takoż robiło Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Bardzo ładna zakładka, tym bardziej że lubię niebieski Smile
Zapraszam na bloga! http://decupug.blogspot.com/
Odpowiedz
Reklama
DeDuś, zakładka urocza! A słowa Olika mądre.
Odpowiedz
(12-28-2014, 01:07 PM)natabus napisał(a): Książka jest zawsze wspaniałym prezentem a jeśli do tego dostać tak cudowną zakładeczkę, to już piękna sprawa.

Nata z ust mi wyjęła Cyklop
to się tylko podpiszę.
Vika Tongue
Odpowiedz
DecuPug, Virguś i Viko, dzięki Big Grin
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Tę herbaciarkę zrobiłam dla mojego brata do kuchni, którą świeżo wyremontował. Napis z przymrużeniem oka Wink
Przetarcia, reliefy, kropencje, transfer.

           
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 20 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl