Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 10 głosów - średnia: 3.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255
Vika, Twój komentarz wiele dla mnie znaczy. Bardzo Ci dziękuję. Chyba mi gorąco.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
Przepiękne pudełko, co z tego że ciemne, skoro tak chciała to tak będzie miała Big Grin I dołączę się, że od samego początku na tym forum, Twój nick wrył mi się w głowę i często zaglądam w Twoje prace. Smile
Zapraszam na bloga! http://decupug.blogspot.com/
Odpowiedz
MArzenko cudo!!!! Podoba mi się za totalne i doskonałe wtopienie motywu (wiesz, ze to kocham :-)) poza tym prostota i te narożniki super pasują. Co więcej zauważyłam podcieniowanie boków tabliczki, na kolory takie jak na motywie - pięknie to wygląda. POdoba mi się słowo "sekretnik", obraziłabyś się jakbym go kiedyś użyła?????
Odpowiedz
DecuPużku, bardzo mi miło! Czuj się jak u siebie Wink

Aniu, jak się cieszę, że Ci się podoba. Nic nie ucieknie Twojemu bystremu oku Big Grin
Będę zaszczycona, jeśli skorzystasz z czegokolwiek Happy
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
A ja lubię takie klimaty i jestem gotowa zmienić imię. W końcu to też na H Wink))
Odpowiedz
Haniu, kochanaś Smile
Merysiu, bardzo dziękuję! Bardzo się cieszę, że Ci się tak podoba Happy a te tabliczki kupuję w dekormanii. Jest to sklep z Krakowa, ale sprzedają również swe wyroby przez internet.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
I jeszcze jedna zakładka. Pomysł w ostatniej chwili powstał po zakupieniu książki dla Cioci ("Jeździec Miedziany"-polecam) i musiał szybko powstać, bo święta były tuż tuż.
Niezastąpione jest klejenie na żelazko i kropencje Big Grin

           
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
W prostocie sila. Grunt, to zeby zrobic a sie nie nameczycSmile
Mnie sie podoba.
Odpowiedz
To super, że Wam się podoba.
Oli, kochana jesteś Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Fajne prace, szczególnie podobają mi się zakładeczki - te z początku (Paryż, Wenecja), jak i te późniejsze z imionami, a ta ostatnia w błękitach, to już w ogóle Smile sama myślałam o zrobieniu zakładek, ale jakoś nigdy się nie składało, a po zobaczeniu tych Twoich stwierdzam, że muszę, skoro efekty mogą być takie! Smile

Magnesiki ze str.65, biała herbaciarka (str.61), no i pudełeczko w maczki (s.51) też super!

Ale oczu nie mogę oderwać od pudełeczka z transferem z turkusowymi odcieniami ze str.68 - mimo że znienawidzonego przeze mnie żółtego jest najwięcej, to bardzo mi się podoba Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 12 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl