Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 10 głosów - średnia: 3.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255
Piękny kształt doczekał się świetnej "obróbki" Smile Delikatnie, z klasą, pięknie.
Odpowiedz
Reklama
Ładny dzbanek w fachowych rączkach napędzanych artyzmem duszy stał się dziełem. Pięknie i ze smakiem go ozdobiłaś DeDuś.
Odpowiedz
Er, szalenie dziękuję Smile

(12-07-2014, 11:22 PM)Virgo_777 napisał(a): Ładny dzbanek w fachowych rączkach napędzanych artyzmem duszy stał się dziełem. Pięknie i ze smakiem go ozdobiłaś DeDuś.
Virguś, rozpływam się... Heart
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
DD to szacun za te kwiatuszki Wink.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Tak se pomyślałam, że będą w swej maleńkości pasować Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Dzbanek piekny. Niespodziankowa dedykacja jest bardzo fajnym pomyslem.
Odpowiedz
Reklama
(12-07-2014, 11:18 PM)Erato napisał(a): Delikatnie, z klasą, pięknie.

No! Angel

Jestem na tak!!!!!!!!!
Odpowiedz
No i co ja mogę oryginalnego i odkrywczego napisać no co ?!...ano nic Wink no piękny ten dzbanuszek, piękne kolorki taki swojski i delikatny zarazem, no a te serduszka to tradycyjna wisienka na torcie Wink baaaardzo mi się podoba Smile
Odpowiedz
Bardzo Wam dziękuję. Pierwszy raz robiłam dzbanek i praca nad nim sprawiła mi wiele radości. Ciesze się, że moje wybory Wam się podobają. To wiele dla mnie znaczy. Zwłaszcza, że dzbanek jest prezentem Smile

(12-08-2014, 02:24 PM)Merilon napisał(a): ...no a te serduszka to tradycyjna wisienka na torcie Wink baaaardzo mi się podoba Smile
Nie mogłam się powstrzymać Rolleyes
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Ale czad!! Strasznie piekna rzecz, z dusza! No swietne po prostu! Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 12 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl