Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 10 głosów - średnia: 3.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255
Wiem, wiem Wink)) I jest mi niezmiernie miło Wink))
Odpowiedz
Reklama
Hanuś Hug
Jakoś spasowały mi porzeczki, komponują mi się z Bożym Narodzeniem, pewnie dlatego, że przypominają ostrokrzew Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Jak pięknie wyglądają te granulki na owockach!!! Ta wygląda śnieg rozpuszczający się na słońcu kiedy tylko jego odrobinki zostają. Super!
Odpowiedz
Dzięki Oli Smile
Virguś, lepiej bym tego nie ujęła :*
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Piekne serducho. Swietny motyw. Wykonczenie bardzo, bardzoSmile
Odpowiedz
Prześliczne to serducho, wszystko tu pasuje, piękna kolorystyka no i te mikrogranulkie jak lód na owockach, suuuuper!!!!
Odpowiedz
Reklama
Ale piękności Smile te porzeczki wyglądają jak żywe, skute lodem...bomba Smile kolor wstążeczki idealnie podkresla czerwone wykończenie, no i te mikrokuleczki :O
Ha! widzę że i Ty masz swoją ryżowiankę Happy
Odpowiedz
Aaach to porzeczki. Ślepa jestem, jarzębinę widziałam Smile No to porzeczki wyglądają jak wypukłe. Jak się nazywa to srebrne na wstążce? Zacisk? Skąd masz, jak zrobić? Big Grin I skąd wziąć mikrokuleczki?
Zapraszam na bloga! http://decupug.blogspot.com/
Odpowiedz
Dorotko, Aniu, Madziu i Decupużku, dziękuję za miły komentarz Heart

(12-03-2014, 11:38 AM)Merilon napisał(a): Ha! widzę że i Ty masz swoją ryżowiankę Happy
Pozazdrościłam Tobie i wzięłam sprawy w swoje ręce, a raczej w ręce Hani Wink

(12-03-2014, 12:51 PM)DecuPUG napisał(a): Jak się nazywa to srebrne na wstążce? Zacisk? Skąd masz, jak zrobić? Big Grin I skąd wziąć mikrokuleczki?
Sama nie wiem dokładnie jak to się nazywa Big Grin Zacisk to dobre słowo Rolleyes Niech będzie zacisk. Choć w oryginalnej formie miał jeszcze oczko na przeciągnięcie żyłki - ucięłam je. Kilka "zacisków" kupiłam w stacjonarnym sklepie z elementami do robienia biżuterii. Trzeba szukać w takich miejscach.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
(12-03-2014, 03:43 PM)DecouDream napisał(a): Pozazdrościłam Tobie i wzięłam sprawy w swoje ręce, a raczej w ręce Hani Wink

Cheers
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 13 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl