Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 10 głosów - średnia: 3.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255
Przy tej podwójnej szkatułce na wino, więcej czasu zabrało dogadywanie się z Zamawiającą niż praca nad samym pudełkiem. Pierwsze zamówienie brzmiało mniej więcej tak: ma być dużo złota i brokatu, gołąbki ślubne, serduszka, obrączki, perełki, kieliszki i fajnie by było, gdyby na wierzchu był materiał przypominający welon. Zamawiająca jest przeuroczą osobą i na szczęście umiejącą chodzić na kompromisy Smile
Tekst jest pisany cyrylicą. Word nie miał z nią problemu.

       
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
Piękna Smile.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
I pięknie !!!
Odpowiedz
Świetne! Jaki masz sposób na te paski?
Odpowiedz
Jestem 3x na tak.
Piekna skrzyneczka, delikatne kolory, cyrylica piekna -lubieTongue
Odpowiedz
(10-12-2014, 09:29 PM)Shanna napisał(a): Jestem 3x na tak.
Piekna skrzyneczka, delikatne kolory, cyrylica piekna -lubieTongue

No i nic mi już do napisania nie pozostało Smile
Odpowiedz
Reklama
Super. :-)
Odpowiedz
Piękna Decou taka minimalistyczna wyszła, zwłaszcza przy tych "żądaniach brokatu i złota" ;o))))

Te zdjęcia takie jakieś małe robisz, czy ja tam widzę jakieś małe cieniowanko? ;o))
Odpowiedz
Piękna skrzyneczka Wink) delikatna, romantyczna i czyściutka Wink

Kocham ten motyw i koniecznie muszę go gdzies kupić,. Te róże są piękne Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
(10-12-2014, 07:09 PM)oli napisał(a): No i fajna skrzyneczka wyszła od Tani i Dżen :-))))
Pewnie bym dała ten owal wewnątrz dokladnie pośrodku, ale ja, to ja i nieważne.
Delikatna, w klimacie i w ogóle proszę Pani Smile
Oli, tak sobie myślę, że nawet nie brałam tego pod uwagę, by na środku coś umieścić. Faktycznie, byłoby fajnie.

(10-12-2014, 09:24 PM)DecuPUG napisał(a): Świetne! Jaki masz sposób na te paski?
Najpierw białe tło, następnie taśma malarska i ołówek z linijką, by paski były równe. Potem wypełnienie przerw różowym akrylem. Taśmę ściągam na świeżo.


Dziewczyny, bardzo Wam dziękuję. I ciesze się, że się podoba, bo nerwów z nią miałam nie mało Wink

(10-12-2014, 11:36 PM)Pasada napisał(a): (...) Czy ja tam widzę jakieś małe cieniowanko? ;o))
To prawda, jest jakieś małe Smile
Skrzynka już oddana, nie mam jak ponownie zrobić zdjęcia, może to zbliżenie coś pokaże:

   
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 12 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl