Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 10 głosów - średnia: 3.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255
Renia rację ma - śliczna bransoletka! Tongue
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Reklama
Haniu, Zuzko i Grażynko, dzięki wielkie :*

(09-06-2014, 12:17 AM)Zuza napisał(a): Renia rację ma - śliczna bransoletka! Tongue

No to niechże miska będzie inspiracją dla tworzących bransoletki Big Grin
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
bardzo ładna miseczka, wzorek dookoła po porostu perfect, kolorystyka też mi się podoba, jesteb bardzo na tak :-)
Odpowiedz
Sliczna. I listki i bejca wymiataja. Proste i eleganckie. I chyba male, skoro porownalas do sukiernicy (przynajmniej ja mam mala cukiernice)Wink
Odpowiedz
Dzięki Dziewczyny :*
Dorotko, no duże jakieś to to nie jest. Spokojnie mieści się na otwartej dłoni.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
No widzisz...znaczy sie ja zmiescilabym tam kluczyki do samochodu. Wraz z brelokami zajely by 100% miejsca. Wniosek: na moje klucze potrzebowalabym albo kilku takich albo jednej wielkiej misyTongue
Odpowiedz
Reklama
Och... śliczna jest i tyle Smile
Odpowiedz
Cacko (powiedziała :eratomaniaczkaniebieskościSmile
Relief taki równy, że - nie wiem, jak Ty to zrobiłaś!

Ja też trzymam klucze w misce, ale u mnie to jest wielka micha Big Grin A teraz akurat spory koszyk z hiacynta. Takie maleństwo to by na nasze zbiory kluczowe nie wystarczyło!
Odpowiedz
Dzięki! Dzięki!
W przyszłym roku zapowiada się przeprowadzka z mieszkania do domku, więc na pewno trzeba będzie zrobić coś większego Smile

(09-08-2014, 02:36 PM)Erato napisał(a): Cacko (powiedziała :eratomaniaczkaniebieskościSmile
Relief taki równy, że - nie wiem, jak Ty to zrobiłaś!

Ja też trzymam klucze w misce, ale u mnie to jest wielka micha Big Grin A teraz akurat spory koszyk z hiacynta. Takie maleństwo to by na nasze zbiory kluczowe nie wystarczyło!

Er, miałam cichą nadzieję, że szczególnie Tobie się spodoba Happy
A sprawę reliefa zaczęłam od wymierzenia wysokości miski wąskim paskiem papieru. Określiłam jej środek i co ok. 2 cm robiłam wkoło kropki ołówkiem. Pasek szablonu nie starczył na cały obwód, więc po "zrobieniu" kilku listków, podsuszałam je suszarką i dalej śmigałam z pastą.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Miseczka skromna, ale elegancka. No i użytkowo-ozdobna.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 13 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl