Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 10 głosów - średnia: 3.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255
(08-03-2014, 11:46 PM)Shanna napisał(a): Sloneczniki pieknie skomponowane. Wygladaja jakby to byl jeden motyw a nie polaczone.
A w ogole to sloneczniki to sa sliczne kwiaty, bo poza tym ze to takie male sloneczka w ogrodzie to jeszcze mozna je zjescTongue
O to mi chodziło, bardzo się cieszę, że wyszło. Kleiłam kwiaty na żelazko i mimo że podcinałam je, to miałam obawy, że nakładanie się ich miejscami będzie widoczne, no ale jakoś się udało.
A słoneczniki kojarzą mi się z dzieciństwem i beztroskim czasem Smile

Aniu, dziękuję Heart
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
Słoneczniczki są super, gdybym miała dom i ogródek to na pewno bym sobie zasadziła takie słoneczko Smile Mi się słoneczniki kojarzą z latem i wakacjami na wsi Smile tylko jakoś fajnych serwetek z nimi brak Sad
Odpowiedz
Ten komplet zrobiłam "dla nikogo", ale właściciel zaraz się znalazł Wink
Tak pokrótce: fioletowa farba, świeca, reliefy, biały akryl, mnóóóstwo szlifowania, transfery, kropkowanie, lakier matowy.

       
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Ajajaj... a ja nie napiszę nic brak mi słów, bo gdyby ktoś mnie spytał jaki chce mieć zestaw śniadaniowy z czym i w jakim klimacie to to bym właśnie pokazała twoje zdjęcia Big Grin śliczny jest HeartHeartHeartHeartHeartHeart

p.s. standardowe pytanie przy białych pracach, jaki lakier dałaś ??
Odpowiedz
Mer Hug
Jeśli chcę błysk to vidaron jedwabisty połysk, a tak jak tutaj mat to z Craft Line.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
WOW! ZABIERAM!

A teraz na spokojnie (bo już porwałam Smile ) mogę się wypowiedzieć.
Jestem pod wielgaśnym wrażeniem! Mało a wyjątkowo i ze smakiem. A szablonowa lavenda......jest rewelacyjnym zastępstwem klasycznego kwiatka, który tak często się pojawia, że aż miło popatrzeć na jego inną wersję.
Wielką przyjemność dla mych oczy zrobiłaś Marzenko, dziękuję.....
Odpowiedz
Reklama
No popatrz i zgarnęła mi sprzed nosa, człowiek raz na ruski rok posiedzi więcej jak 10 minut na forum i mus przed nosa zgarniają takie cuda Hammer
A tak na poważnie świetny pomysł z tym szablonem, kolorystyka i ten transfer tworzą idealną całość -WIELKIE BRAWA!!!!!!
Proszę zdradź gdzie kupiłaś ten szablonik, muszę go mieć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
Chciałam napisać dużo i obficie, ale szkoda słów.
Świetny jest i tyle! Smile
Odpowiedz
Dziękuję Wam Kochane bardzo Happy

(08-04-2014, 01:08 PM)gerda_w napisał(a): WOW! ZABIERAM!
Zdążyłaś! Big Grin

(08-04-2014, 01:17 PM)apawlaczka napisał(a): A tak na poważnie świetny pomysł z tym szablonem, kolorystyka i ten transfer tworzą idealną całość -WIELKIE BRAWA!!!!!!
Proszę zdradź gdzie kupiłaś ten szablonik, muszę go mieć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Aniu, kupiłam go w tuluz pl, tylko, że stacjonarnie.

Reniu, może gdyby był fioletowy, toby było lepiej.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Bardzo mi się podoba, oszczędna forma, wykonanie, super. Mam tylko jedno ale - czarne transfery jakoś burzą mi kolorystykę, wolałabym je w fiolecie. No bo przecież lawenda nie może być czarna Big Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 17 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl