Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 10 głosów - średnia: 3.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255
Prezent niespodzianka dla mojej Chrześnicy Lorenki (9 lat). Dół i wnętrze to rozwodniona farba akrylowa, góra transfer kolorowego napisu, przecierki, motyle z serwetki i kropki z patyczka kosmetycznego. Góra matowa, reszta delikatny połysk. Nie byłabym sobą, gdybym nie dodała jakiejś błyskotki Rolleyes

       
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
Niesamowita szkatuła! Oryginalny kolorek, motylki cudne. Nawet te wstążeczki z serduszkiem bardzo mi tu pasują. Nie wspomnę już o imieniu.
Zjawiskowe dzieło.
Odpowiedz
Virguś Heart
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Super!!! Musze wyprobowac ta rozwodniona akrylowke bo Tobie wyszla rewelacyjnie . Motyle sliczne. Lorena napewno bedzie zachwyconaSmile
http://policzmysie.pl/

"Miejsce kobiety jest na szczycie..." Annapurna 1978
Odpowiedz
DD tak jak byś robiła ją dla mnie Wink. Jest wszystko co lubię : kolor , motyle , błyskotki . Kolejna świetna praca Smile. Dzięki wiesz za co Wink.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Asiczku, mam taką nadzieję. Szykuję już też jakieś skarby do środka, widzimy się za ok. 2 tygodnie Clap

Wiolu, miło mi szalenie, że tak Ci przypadła do gustu. No i nie ma za co Kisss
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
Oj będzie Lorena zadowolona. Szkatułka na świetny kolor. Usiłowałam rozwodnić białą akrylówkę i nie udało mi się. Za słabo widać słoje. U Ciebie super.
Odpowiedz
Jakbym taka miala to bym na nia patrzyla i patrzyla bo kolor przyciaga wzrok. Poza tym to taki nieczesto spotykany kolor. I chyba dosc ryzykowny, bo nie wszystko z nim pasuje. Ale w tym przypadku wszystko zgralo.
Oryginalne imie ma dziewczyna.
Odpowiedz
(07-22-2014, 11:32 PM)Podróżniczka napisał(a): Oj będzie Lorena zadowolona. Szkatułka na świetny kolor. Usiłowałam rozwodnić białą akrylówkę i nie udało mi się. Za słabo widać słoje. U Ciebie super.
Podróżniczko, spróbuj od najrzadszej wersji czyli ze sporą ilością wody np. gdzieś z tyłu. Zawsze możesz nałożyć kilka warstw aż do zaplanowanego efektu.

Oli, często takie kolory mnie kuszą, choć vintage'owe brązy uwielbiam.

Dorotko, moja siostrzenica mieszka na stałe w Hiszpanii, a siostra ze szwagrem chcieli, by imię było hiszpańskie, ale i bezproblemowe dla Polaków.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Fantastyczna robota! Już myślałam, że to taka zaczepista bejca, a tu co? Rozwodniona farba! Pokłony, pokłony dla innowacji Idea

Marzenko, Ty wiesz, że z chęcią bym ją zakosiła? Wiesz? Wiesz....
I TYLKO fakt, że to dla dziecięcia o cudnym i oryginalnym imieniu, powstrzymam się, bo dziecku prezenty odbierać.........nie godzi sięExclamation
Wyjątkowo więc jeno oczy nacieszę Angel
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl