Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 10 głosów - średnia: 3.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255
Sliczna. Prosta, elegancka.
Odpowiedz
Reklama
Wykonana według zamówienia. Biała i elegancka.Ponadczasowa i "ponadmodowa". Bardzo mi się podoba.
Odpowiedz
Biała i elegancka ładna, ale to nie dla mnie...
Za to ta polskowakacyjna - moja całkowicie!!! Też uważam, że Polska to najlepsze miejsce na spędzanie wakacji! A że upałów (jak synkowie Shanki) nie lubię, na plaży leżeć nienawidzę, to wakacje spędzam na grzybobraniu we wrześniu w Borach Tucholskich. Big Grin
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Haniu, Dorotko, Podróżniczko i Zuziu, dziękuję Wam Happy
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Nikt mnie nie ubiegł?
Nie.
Więc zabieram Smile

A teraz do rzeczy. Marzenko, niezwykle wysmakowana jest owa herbaciarka. Kolorystyka jest superaśna Naughty Stonowana i gustowna - podoba mi się że ach, ach Angel
Odpowiedz
Reniu, bardzo mi miło!
Gerdziu, widzę, że my tak sobie na zmianę coś zwędzamy Naughty
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
Cheers Marzenko, jak takie cudaczne śliczności tworzysz, to nie dziwne, że porywam Naughty i w zaciszu swego kątka czaso-przestrzennego ócz błękity cieszę Angel
Odpowiedz
Delikatnie i bardzo ładnie, stonowana praca, której mogłabym sie przygladać i przyglądać bo w tym cały urok aby było prosto i jednocześnie ciekawie. BrawoSmile
Odpowiedz
Clap
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
O! Elegancja i gust. Bardzo ładna. Skojarzyła mi się ze spotkaniem Pierwszych Dam Świata na herbatce A mężowie grają w golfa i decydują o pokojowych losach świata.
Muszę i ja coś jasnego stworzyć. Hmmm...?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 19 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl