Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 10 głosów - średnia: 3.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255
Jakie piękne pudełko...moja kolorystyka..i zapewne Erato...b te kolory też z nią mi się kojarzą.Powtórzę za Anią...Jak to zrobiłaś?Ja to widzę,ze Ty za Viką na mokradła chodzisz..bo mieszasz i mieszasz..i wychodzą coraz to ciekawsze pomysły...a wykonanie...miodzio!Ja też mam takie zeszyty...wspomnień...
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz
Reklama
Dziękuję Wam Smile
Co do tła, to tak jak w skrzynkach na wino mieszałam bejce i inki gold, tyle że teraz łączyłam inne kolory. Tutaj użyłam bejcy w kolorze fioletowym, amarantowym, zgniła zieleń i cappuccino plus wspomniane inki: złota, niebieska, szmaragdowa i fioletowa. Inki tak świetnie się łączą z bejcami, czysta przyjemność.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Napisy- mam mieszane uczucia, ale zamowienie zamowieniem, wiec nic sie nie czepiam.
Za to bardzo podobaja mi sie kolory na skrzyneczce.

Gra- no w szoku jestem, ze Myszka ma tyle pamiatek. I ze tak je ''celebruje''. Moi zapytani gdzie by chcieli pojechac na wakacje od razu zgodnie wrzeszcza: tylko nie do Polski. I to nie przez piasek czy cos...przez upaly. Roznice w temp. latem sa tak duze, ze juz po wjezdzie na kontynent mlodzi zaczynaja piszczec ze za cieplo.
Odpowiedz
Ooo! Wszyscy się zapatrzyli i nikt nie wziął - ZABIERAM do swego kącika czaso-przestrzennego pełnego cudeniek różnorakich Smile

A kolorystyka.......miodzio! Wnętrze szkatułki pokochałam od pierwszego wejrzenia Heart
Odpowiedz
Dzięki Dziewczyny. Gerdziu, drugiej takiej nie znajdziesz Big Grin
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
W skrytości ducha na to liczę Naughty - dlatego zabrałam i ócz błękity cieszę Angel
Odpowiedz
Reklama
Musze chyba zainwestować w te inki bo pozazdrościłam tej zorzy polarnej jaką uczyniłaś na tym pudełku..Shanna teraz i na wyspie upalnie ,ale fakt pewnie u was na górze tam wieje..
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz
Ja mam tylko 4 kolory, już się szykuję na kolejne Happy
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Oli, lepiej późno niż później Wink


A w tamtym tygodniu skończyłam herbaciarkę z sześcioma przegródkami. Miała być głównie biała i elegancka. U góry serwetka, na dole reliefy z pasty zmieszanej z akrylem.

       
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Bardzo, bardzo elegancka Smile Delikatna ale przez to świetna robota Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 14 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl