Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 10 głosów - średnia: 3.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255
No tak "Polska mistrzem Polski"... Rolleyes
Dzięki Dziewczyny Kisss
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
Jaaa!!!! Kolorki szalone jak szalone nastolatki są. Pięknie je połączyłaś. Wieko cudne.
Ale ten napis o mistrzu... nastoletni bardzo Smile
Odpowiedz
Dzięki Virguś Smile
Tak sobie myślę, że im bardziej szalone i dziwne nastoletnie wybory, tym fajniejsza będzie to pamiątka za powiedzmy 20 lat Wink
Sama bardzo żałuję, że nie przetrwał mój zeszytowy album z idolami powycinanymi z gazet, gdzie na jednej stronie była stopa mojego ulubieńca, a w serduszku napis "Love is" Bag
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Oj tak.. wspomnienia.
Ja do dziś mam 5 zeszytów z wierszami (mniej i bardziej poważnymi), złotymi myślami. Niektóre wręcz wycięte z książki (a feee...), wklejone i poozdabiane ramkami, niektóre przepisane własnoręcznie.. Młody powiedział, że jemu by się pewnie nie chciało, ale super są. Kiedyś było inaczej... Tym bardziej takie szalone pudełko za kilkanaście, albo kilkadziesiąt lat przywoła wspomnienia i nie jeden uśmiech.
Odpowiedz
Kurczę szalone te napisy Big Grin no ale zapewne wtajemniczone osoby będą wiedzieć o co chodzi Big GrinBig Grin kolory są fantastyczne !! jak tafla jeziora przy zachodzie słońca w ciepły letni dzień Rolleyes! taka była moja pierwsza myśl gdy je zobaczyłam Smile
Odpowiedz
Różne "chcenia" mają różni ludzie. Ja się niczemu już nie dziwię dlatego pudełko najbardziej na "TAK"
Smile
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Reklama
Takie prawa młodości Punk

Virgo, pochwaliłabyś się jakimś wierszem (Lubię białe jakby co)
Mer, śliczne porównanie Heart
Haniu, klyent nasz pann Sleepy
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Grarutku, ja kiedyś przywiozłam wiatr z gór Smile Do dziś mam tę maleńką buteleczkę wypełniona wiatrem Wink
Odpowiedz
Big Grin Nie wiem czy on tam jeszcze jest.
Odpowiedz
przepiękne kolory i mój ulubiony ważkowy motyw, rewelacyjna pracka. Jestem ciekawa co to za bejca dała taki efekt, zdradź proszę :-)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl