Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 10 głosów - średnia: 3.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255
Zuza, szalenie mi miło, że udało Ci się zwiedzić mój skromny wątek. Hug Bardzo dziękuję!
Natabusku, dziękuję i Tobie Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
Jeszcze raz oglądałam w skupieniu, bo piękna i............zawału prawie dostałam ExclamationExclamationExclamation gdy w chwili największego skupienia zza pleców dobiegło mnie: "nnnoooooooo" - a to "mąż" wyraził swój męski zachwyt Cyklop Świadczy to, iż skrzynka wyszła koncertowo - iście męsko. Brawo!
Odpowiedz
Gerdziu, jak mi miło! Notworthy

Gdy przedstawiałam Wam pierwszą transferową męską skrzynkę na wino, wspomniałam, że nakazano mi zrobić drugą taką samą. A że, jak doskonale wiemy, identycznej się nie da, a i nawet specjalnie takowej nie chciałam, zamieszczam zdjęcia jej bliźniaczki, bo jak z kolei wiadomo, i bliźniaki identyczne to tak naprawdę nie są Wink2

       

A jeśli komuś nie chcę się wracać na 53 str., by przypomnieć sobie tę pierwszą, dodaję jeden kolaż:

   
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Bliźniaczka...? Raczej bliźniak Tongue - taki męski ten ... hmmm... pojemnik na wino! O!
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
A ja w głowie mam wciąż "skrzynka" "skrzynka" Bangin

Jeju, aż mi oko skacze Big Grin
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Ulala... można rzec.... piękności piękności ! bliźniaki jeden piękniejszy od drugiego Wink
Odpowiedz
Reklama
Bliźniak fajny jest.
I już.
Odpowiedz
No, prawdziwy bliźniak. Niby podobny, a inny. Też pierwyj sort. Ale te Twoje tabliczki... no żesz...!!!
Odpowiedz
cudne obie .
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Dzięki Czarodziejki!
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 14 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl