Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 10 głosów - średnia: 3.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255
Virgo i Oli, dziękuję Wam Smile

(06-27-2014, 10:48 PM)oli napisał(a): Super pudło!!!
Ale, ale - poproszę na przyszłość większe zdjęcia, bo tu kolażyk owszem, ale ja tej fajnej tabliczki to nie widzę i tyla :-)

To zamieszczę teraz dwie tabliczki z imieniem, trzecia (Remigiusz) jest w trakcie robienia:

       
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
Transfer jak sie patrzy. Idealna dla faceta.
Odpowiedz
Artist Nie było mnie tu trochę a Ty droga DD szalejesz.Piękne serduszka dla milusińskich rozczulające.Skrzynia z makami zapierająca dech w piersiach.Gorąca jak Argentyńskie Tango.Sama bym taką chciała dostać.Faktycznie wygląda jak obraz ręcznie malowany.Skrzynia na wino dla faceta fantastyczna.Nie jeden biznesmen by chciał dostać dobre wino w takim pudle.Wspaniałe parce.Twój talent rozwija się jak burza. Smile
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz
Dorotko, doceniam komentarz i bardzo dziękuję!
Maaaadziu, aż mi się ciepło zrobiło po przeczytaniu Twoich słów Blush
dziękuję!
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
bardzo udany transfer, pięęęęękna skrzynka! Całości świetnie dopełnia wizytóweczka z imieniem. To też transfer? I ten błysk- kojarzy mi się z meblami na wysoki połysk Smile Bardzo tu pasuje , świetna praca!
zapraszam do mojej Dziupli

moja galeria na Picassie
Odpowiedz
Wreszcie znalazłam czas, żeby tu wpaść i przyjrzeć się skrzynce na wino - nooooo, koncertowa robota, świetna! Transfer jak transfer, ale połączenie transferów z tymi jasnymi szablonami wygląda intrygująco. Kolorystyka, wykończenia narożników, wszystkie detale - bardzo smakowicie. Bra-wo! Clap
Odpowiedz
Reklama
(06-30-2014, 11:15 AM)Kruszyna napisał(a): bardzo udany transfer, pięęęęękna skrzynka! Całości świetnie dopełnia wizytóweczka z imieniem. To też transfer?
Tak, też na lakier.
Dziękuję Happy

Er, bardzo mi miło i cieszę się, że Wam się podoba i dostrzegacie te detale Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Łał! Suuuper! Wcale się nie dziwię, że masz kolejne zamówienie! Idealny prezent dla faceta!


Resztę zaległości nadrobię jutro, bo u Ginger za dużo czasu spędziłam... Smile
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Dzięki Zuza i zapraszam Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
No... Znowu kilka godzin na czytanie i oglądanie wątku... Oderwać się nie mogłam!
Dobrze, że wcześnie zaczęłam, bo by dziś obiadu nie było... Smile

Właściwie wszystkie Twoje prace mi się podobają - jedne bardziej, inne mniej, a niektóre (np. szkatułkę w maki, szkatułkę w ważki i kilka zakładek) to bym porwała i nie oddała nikomu! Pięknie łączysz kolory, serwetki pięknie wtapiasz w tła - tego najbardziej zazdroszczę, bo nie umiem, a bym chciała! I te dodatki - takie niby nic, a jednak...
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 15 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl