Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 10 głosów - średnia: 3.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255
połysk na wieku pierwsza jklasa - całość fajna tylko coś ten napis jakiś taki hmmm a może ię czepiam sama juz nei wiem
nowe miejsce http://fioletowyraj.blogspot.com
wcześniejsze prace :http://fioletowyraj.bloog.pl/
Odpowiedz
Reklama
(05-19-2014, 08:59 AM)Vika napisał(a): Doskonały mat ma lakier Fluggera (to ten z liczbą 20), wystarczy jedna warstwa, w dodatku ma konsystencję żelu i doskonale się nakłada.
No i jest jeszcze wosk matowy Renesansu - specyfik genialny Smile
Gdy mi się skończy CraftLine pewnie kupię Fluggera. Dzięki Vikuś za rady :*

(05-19-2014, 10:09 AM)Merilon napisał(a): oj nie bylo mnie kilka dni na forum (remont salonu Big Grin ) i takie zaległości mam ! też pochwalę połysk, gdyż pierwsze co pomyślałam to "jacie, ale się pięknie błyszczy, jak tafla wody!" szkatułeczka oczywiście przepiękna Smile
p.s. a ten lakier jachtowy kupię w zwykłym budowlanym ?? dlaczego akurat tego użyłaś ?? Smile
Tak, w budowlanym, ja kupiłam w Leroy Merlin. A użyłam jachtowego, bo nie jest wodny. Sporo bitumenu nałożyłam, a na niego powinno kłaść się lakier niewodny.

(05-19-2014, 10:13 AM)gofira napisał(a): połysk na wieku pierwsza jklasa - całość fajna tylko coś ten napis jakiś taki hmmm a może ię czepiam sama juz nei wiem
Gofi, wiem wiem. I też się zgadzam Smile Gdybym robiła ją jeszcze raz lub gdybym mogła cofnąć czas, napis byłby prosty i elegancki.
Jako że dziewczyną jest czternasto lub piętnastolatka, nie jest tak źle Wink
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
(05-19-2014, 08:59 AM)Vika napisał(a): Doskonały mat ma lakier Fluggera (to ten z liczbą 20), wystarczy jedna warstwa, w dodatku ma konsystencję żelu i doskonale się nakłada.
No i jest jeszcze wosk matowy Renesansu - specyfik genialny Smile

Vika, a Tobie Flugger nie płata psikusów? Czy to znowu pech mój?
Jak już nie spłata to jest fajny w dotyku.
Odpowiedz
Słońce, a skąd informacja, że bitum należy lakierować lakierem niewodnym?
Przyznaję, że pierwsze słyszę Unsure...
bitumu używam nałogowo od lat i lakieruję wodnym zawsze i wciąż Wink2

_______________________________________________

Virgunia, a o jakich psikusach mówisz?
Ja się z nim lubię bardzo Smile
Odpowiedz
Naprawdę? A ja już kilka razy się spotkałam z tym, że lepiej niewodnym, bo się nie rozpływa i tak zazwyczaj robię Biggrin
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
A to szkatułka wykonana na zamówienie z okazji Dnia Matki. Owa mama jest już emerytką i mam nadzieję, że jej się spodoba.
Dół wyglądał trochę nijako, więc odbiłam silikonowy stempel pomalowany różowym akrylem. Wzór jednak był za jasny i przetarłam go patyną. Tak wygląda całość:

       
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
Bardzo słodka taka różowa . Wieko to serwetka po całości - to jest pytanie shift mi fiksuje.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Dzięki ReniuSmile WioluSmile

(05-23-2014, 08:45 PM)wiolka42 napisał(a): Bardzo słodka taka różowa . Wieko to serwetka po całości - to jest pytanie shift mi fiksuje.
Smile Różowy pasek u dołu wieka oraz wazon z kwiatami to serwetka. Reszta potapowana.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Zaglądam tu trzeci raz, żeby popatrzeć na szkatułkę. te zawijaski fajne są. Wypełniają dół.
Nawet te różowości grają. Ale zachodzę w głowę co to za znaczek na dole wieka?
I chyba troszkę szkoda, że róże górą przycięte Sad
Ale czy ja powinnam mieć jakieś uwagi...? właśnie spierdaczyłam swoją szkatułkę Sad
Odpowiedz
Virguś, pewnie chodzi Ci o dziurkę od klucza:
   
Stąd też kluczyk w środku Wink

A cała serwetka wyglądała tak:
   
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl