Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 10 głosów - średnia: 3.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255
Wysypka udana bardzo. Sporo faktycznie i ładne są nooo... Magnoliowa i ta z damulką najbardziej jakoś mi w ślep wpadły - nie wiem sama która wygrywa.
Odpowiedz
Reklama
Fioletowa dla mamy jest Wink
Odpowiedz
Ale ich dużo Smile i wszystkie takie ładniutkie, staranne....i te przeurcze dodatki Smile mnie urzekła zakładka z żabką Smile taka słodka jest Wink no i ta z makami, pomimo iż maki jako kwiaty są mi obojętne, na tej zakładce wyglądają przepięknie !

p.s. no i lawendowa oczywiście wymiata ! piękny kolor, i ta zielona wstążeczka idealnie się komponuje Smile
Odpowiedz
mnie w oczko wpadła ta z damą Smile ale podziwiam wszystkie- chociaż fajnie się robi zakładki, to sporo przy nich pracy Smilea u Ciebie już hurcik Smile
zapraszam do mojej Dziupli

moja galeria na Picassie
Odpowiedz
Dziewczyny kochane, dziękuję! Smile
Jak ja się cieszę, że każda sobie jakąś wybrała Smile
Eratko, niezmiernie mi miło, że Cię choinkowa "rozwaliła" w ten wiosenny czas Big Grin
Oli, no fiolecik musiał być Rolleyes
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Choinka wygrywa! Przynajmniej dla mnie.
Odpowiedz
Reklama
A mnie sie podobaja fioletowo niebieskie, czyli lawenda i te kwiatuszki....mam w ogrodzie, pachna jak guma a nie mam pojecia jak sie nazywajaTongue
Reszta tez elegancka.
A tak sobie mysle...czy dodana kokardka nie zniszczy sie podczas uzytkowania? Wiesz...Ty ja tak pieknie ulozylas a ktos wlozy do ksiazki, ksiazke zamknie, kokardka sie rozciapie. A jak zakladka trafi do zatwardzialego czytelnika co ksiazki ''pochlania'' to czy takie dodatki wytrzymaja??? Ot tak mnie naszlo pytanieSmile
Odpowiedz
Hanzior, witam Cię w swoim wątku, miło mi, że tu zaglądnąłeś Smile
Dorotko, kokardki podczas wiązania kleję magikiem, by się nie rozwiązywały. Najlepszym sprawdzianem dla zakładkowych kokardek są dzieci. Moje siostrzenice regularnie ich używają i generalnie trzymają się bardzo dobrze (zakładki rzecz jasnaBig Grin), są po czasie nieco spłaszczone, ale naprawdę minimalnie. W męskich nie ma kokardek, ale tasiemki lub sznurki kolorowe. Mój Mężu niemalże codziennie korzysta ze swojej i cały czas wygląda jak nowa.
Gdyby jednak wstążeczka się zbrudziła, można wyciąć i zastąpić (lub nie) jakąś inną.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Dziękuję Reniu Smile

(04-14-2014, 11:23 AM)Shanna napisał(a): A mnie sie podobaja fioletowo niebieskie, czyli lawenda i te kwiatuszki....mam w ogrodzie, pachna jak guma a nie mam pojecia jak sie nazywajaTongue
(...)
A nazywają się szafirki (drobnokwiatowe) Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Piękne wszystkie Wink)) Kokardeczki, bibelociki... Wszystko super! lawendową to nawet powąchałam... Pachnie nieziemsko! Smile
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 17 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl