Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 10 głosów - średnia: 3.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255
Virgo, no właśnie dodałam te zawieszki z kokardkami, bo dziewczyna ma tylko 15 lat. Mam siostrzenicę prawie w jej wieku i to są takie duże dzieci. Chcą uchodzić za dorosłe, a tak naprawdę najchętniej z mamą by spały Wink
Erato, też się nad tym zastanawiałam, ale gdy przybrudziłam górę, dół wydał mi się za czysty. Więc pobitumiłam wszystko po trochę.
Reniu, dziękuję Heart
Aniu i Haniu, może faktycznie coś mogło by być na wierzchu, ale nie wiem co. Reliefy mi nie pasowały, a imienia zgodnie z zamówieniem miało nie być.
W każdym razie, senk ju za każde słowo Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
A mi się podoba wszystko Smile kokardki w środku to taka wisienka na torcie, a raczej trzy wisienki Smile szkatułka cudo! tylko mi by było jej szkoda na herbatę "marnować"... ja bym w niej przechowywała biżuterię, kolczyki itp...gdy miałam 15 lat miałam mnóstwo spinek i innych paści, więc bardziej mi na takie bibeloty pasuje niż na herbatę... ale to tylko taka dywersja...aha i te cieniowania bardzo mi się podobają ! muszę sobie kupić to coś zwane bitumem i spróbować Smile
Odpowiedz
Mnie się podobają kropy na dole, podoba mi się ich postarzenie (przywodzą na myśl paryskie gawroszki), podoba zgranie kolorów, i nawet (!) te kokardki w środku (a jak na mnie, to jest coś!),
ale przyczepię się do wieka... podoba mi się sam modowy motyw, ale jego wielkość już nie, trochę jego mikrość nie zgrała z gabarytem powierzchni wieka, ginie na nim... gdybyś go powiększyła, albo zwiększyła choć jeden element z całości, zaakcentowała go, to pudło zrobiłoby się o wiele smaczniejsze i jeszcze ciekawsze, a i kompozycja by zyskała.
Ale i tak wielkie brawa za wykonanie i za łączenie różnych elementów zdobniczych!!
Odpowiedz
Vika, to jest serwetka, zatem ze zwiększaniem motywu byłby pewien kłopot Smile
Odpowiedz
Dirty dancing i Patrick Swayze - pierwsza moja myśl Smile Groszkowe rozkloszowane wirujące spódniczki... Mogłabym byś tą 15-latką, a że nie jestem pozostaje mi tylko jej zazdrościć... szkatułki. o! Wink
Odpowiedz
Ale tam, zaraz kłopot Wink
można przecież zeskanować któryś element, powiększyć, wydrukować, zrobić transfer tam, gdzie się chce i już Smile
Odpowiedz
Reklama
Taaaa... żaden problem takie rzeczy Tongue
Odpowiedz
(03-18-2014, 12:13 PM)vika napisał(a): Ale tam, zaraz kłopot Wink
można przecież zeskanować któryś element, powiększyć, wydrukować, zrobić transfer tam, gdzie się chce i już Smile
vika ale z Ciebie kombinator Big Grin
Odpowiedz
Vika to nasz czołowy kombinator, ale za to jaaaaki! A ja, jak widać, to yyyy ...nie aż taki Big Grin
Teraz jak tak sobie patrzę, to faktycznie jest tam kilka niewielkich przedmiotów i mogło by to wyglądać lepiej, gdybym któryś zaakcentowała (Eratka ma rację, te wszystkie elementy to jedna serwetka), no ale już po ptakach. Radę wezmę na przyszłość.
Merilka dzięki i pamiętaj, by dobrze polakierować powierzchnię zanim zaczniesz próby z bitumenem, bo jak gdzieś "wlezie" to zostanie, wsiąknie i trudno go usunąć. A co do przeznaczenia szkatuły, to wydaje mi się, że herbaty w niej nie będzie. Dziewczynka jej fanką nie jest Wink
Vika gdy napisałaś, że podoba Ci się połączenie motywów iiii kokardki z zawieszkami, to poczułam się jak zawstydzona, ale zadowolona uczennica pogłaskana przez "panią" Blush
Ala fajne skojarzenie!
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Mnie sie podoba, choc w takich wewnetrzych zawieszko-dyndajkach nie gustuje. Ale spodobal mi sie roz kropeczkowy na bokach. Mowicie Dirty dancing....mnie sie widzi Hameryka przelomu 50-60.
Potem koniecznie daj znac co powiedziala mloda dama. Jestem bardzo ciekawa opinii bo obecni nastolatkowie kojarza mi sie zgola inaczej niz z retro.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl