Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 10 głosów - średnia: 3.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255
Nie znam sie na ikonach. Nie gustuje w takiej tematyce. nie wiem nawet gdzie takie cos mialabym w domu powiesic. Ale podziwiam warsztat. Sama nie probowalam, ale mysle, ze kiedys przyjedzie ten czas i zrobie jakas ikone.
Na razie jednak popodziwiam twoja prace.
Odpowiedz
Reklama
(03-02-2014, 08:51 PM)Ataner napisał(a): Brawo! To trudne zadanie i tak naprawdę niewiele osób potrafi zrobić ikonę, żeby przypominała ikonę. Wykonanie bardzo dobreSmile
Reniu Heart

(03-03-2014, 10:39 AM)Shanna napisał(a): Sama nie probowalam, ale mysle, ze kiedys przyjedzie ten czas i zrobie jakas ikone.
Zawsze warto spróbować. Na naszym forum jeszcze nie widziałam żadnej (może ukryła się w jakimś wątku?), a chętnie bym skorzystała z czyjegoś doświadczenia, podpatrzyła, podpytała. Dorotko, czekam Smile


Natabusku, dziękuję Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Lawendowy komplecik cymesik.Śliczny..W takich samych intensywnych odcieniach fioletu i zieleni widziałam dzisiaj obraz z Lawendowym polem w Galerii.Od razu przykuł moją uwagę,niestety cena ostudziła moje zapały.Komplecik pasuje do tamtego obrazu.Na obraz mnie nie stać chwilowo a komplecik porwany.Pechowo dziś u mnie.
Ikona mi się podoba. Brawo!Chętnie też bym spróbowała coś takiego.Jak będą remontować jakieś stare domy w okolicy( a tu same starocie) popatrze czy dechy zmurszałe tam nie leżą.Lubie ikony chociaż nie mam ani jednej.Może dlatego,ze moja kuzynka kolekcjonowała dzieła sztuki i w tym ikony.U niej w domu zawsze mi to pasowało.Znam wspaniała rosyjską malarkę Ikon.Cuda maluje ale też takich "drobnych nie mam" by sobie takie wspaniałości w domu zawiesić.Twoja ikona nie wiedzieć czemu skojarzyła mi się z tryptykiem Bosza..Chyba by mi się taki obraz na desce spodobał.
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz
Dzięki Madziu, myślę, że większość uroku w tego typu pracach daje stara deska, najlepiej stargana przez czas. Póki co mam takich kilka od mojego Taty. Gdy się dowiedział, że potrzebuję, zaraz zorganizował, pociął i dwa wory mi dał, w komórce leżą. Niedługo znów się zmierzę z nową ikoną, więc pójdę pogrzebać.
Osobiście bardzo lubię ikony, podziwiam je i pamiętam, że już we wczesnych podstawówkowych klasach nauczyciele zabierali nas do różnych muzeów, gdzie niejednokrotnie znajdowały się ikony. Te prawdziwe, oczywiście. Zostawiło to we mnie jakiś ślad. Dwa lata temu z Mężulem byliśmy w skansenie w Sanoku na Podkarpaciu i udało nam się być tam świadkiem pisania ikon Smile
Mimo mojego pozytywnego stosunku do nich, w domu nie powiesiłabym żadnej, bo akurat mi do wystroju nie pasują Rolleyes
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Również zachwycę się deską, bo piękna... Ikona też cudna, dopracowany każdy centymetr, przemyślana... a że bardzo lubię ikony i obrazy na deskach, bardzo trafiłaś w mój gust. Podoba mi się Smile
Odpowiedz
Alu, dziękuję :*
--------------------------------------------------------------------------
To jest dość duża szkatułka/herbaciarka zrobiona na zamówienie dla 15-letniej nastolatki interesującej się modą.
Serwetka wtopiona w tło, boki to serwetka przyklejona na żelazko, wnętrze białe, całość postarzana bitumenem, a na koniec dodałam 3 zawieszki z kokardkami, bo lubię, gdy jeszcze coś w środku może zaskoczyć Wink
Mam nadzieję, że się jej spodoba, bo jeszcze jej nie otrzymała.

                   
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
Subtelna szkatuła. Ładnie podrasowana/uszlachetniona bitumem.
Ale kokardeczki w środku jakoś nie bardzo mi się widzą (ale ja mam spaczony gust).
Generalnie bardzo pozytywnie Big Grin
Odpowiedz
Rzecz dość retro, ciekawa jestem, czy współczesna nastolatka w takiej będzie gustować Smile
Bardzo podobają mi się cieniowania na brzegach wieczka. Mniej postarzanie na dole, bo jakoś ten motyw kropek nie pasuje mi do rzeczy przybrudzanych, wolałabym go w czystej aranżacji. Smaczki w środku super.
Odpowiedz
a mnie się bardzo podoba połączenie kropek na dole i motywu na wieku, przybrudzenie bitumem,cieniowania. Środeczek też ładny. Jedyne co, to brakuje mi na wieku jakiegoś napisu, czy elementu który przyciągałby wzrok - imienia dziewczynki czy coś .
Odpowiedz
Pudełeczko smakowite i super ozdobniki w środku Wink)
Powiem tak, jak Ania. Coś bym jeszcze dodała na wieczku bo wydaje mi się za delikatne do boczków.
Ale i tak jest śliczne Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 13 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl