Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 10 głosów - średnia: 3.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255
grarut napisał(a):A herbaciarko-szkatułka jest super, bo co ja Ci tu będę słodzić. Przeca sama wiesz, sama czujesz.
Dziękuję Grażynko, ale z tym własnym wyczuciem to wiesz, że różnie bywa Naughty
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
Z wyczuciem bywa różnie, ale ja tu czuję artyzm. Kolory bardzo mi leżą, róże też, dekor też. Jest po prostu śliczna.
Odpowiedz
(05-18-2016, 07:09 PM)Virgo_777 napisał(a): Z wyczuciem bywa różnie, ale ja tu czuję artyzm.

otóż to !! Cool
Odpowiedz
Dzięki Kochane!
Muszka podsumowała to najlepiej Big Grin

muszka napisał(a):I najważniejsze - nie ma tasiemkiLaughLaughLaugh
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Cudne jest Wink Bardzo mi się podoba połączenie z dekorem Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Natbusku i Haniu, dzięki wielkie Smile
Zakupiłam parę tych ramek, są świetne, a wybór na rynku jest duży (m.in. wycinanka, zielone koty, na strychu), więc brać się za zakupy i śmigać po swojemu Smile

(te tekturowe po przyklejeniu trzeba docisnąć czymś ciężkim, bo się wyginają pod wpływem wilgoci)
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
Można, można Naughty
Dziękuję Malolku :*
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Kolejna szkatułka na zamówienie, tym razem większa na 9 przegródek - i chyba z tego samego sklepu co Merilonkowa Smile
I mimo iż mam 3 siostry, to niestety dla żadnej z nich.
Góra to znana i przeze mnie lubiana serwetka z pudrowymi różami, wtopiona w tło. Reszta to rozwodnione akryle: biel, jasna mięta, ciemna mięta. W początkowym zamyśle miałam zrobić podłużne, wypukłe reliefy na wieku,tworzące ramkę, ale skończyło się na napisowym stemplowaniu szarą farbą. Wszystko zabezpieczyłam fluggerem 20.
Mogę na koniec dodać, że mojemu Mężu bardzo przypadła go gustu, a nie wszystko, co robię do końca mu się podoba Smile

               
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Oj przepiękna jest, motyw i te kolory robią całą robotę, boska jest Smile i ja lubię tą serwetkę, skrzętnie ją trzymam na "specjalną" okazję Big Grin CUDNA!
a po drugie to Twój mężu się nie zna, bo wszystko co ty zrobisz jest piękne! Tongue
Odpowiedz
ślicznaSmile normalnie oka oderwać nie mogę i podglądam zdjęcia co chwila
to wtapianie w tło to zamalowywanie brzegów serwetki odpowiednim odcieniem farby, tak? rozwodnnione akryle jak bejca wyglądają, super są, ale powalilo mnie zapięcie, dudnie wymalowaneSmile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl