Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 10 głosów - średnia: 3.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255
Dziękuję Muszko Smile
Dziękuję Grażynko. Ty, Ty, Ty z tym zapięciem Big Grin :*

Co do tej nieszczęsnej tasiemki Naughty Pomyślałam trochę wg powiedzenia, że jeżeli jedna osoba mówi ci, że jesteś pijany, to możesz się tym nie przejmować, ale jak pięć osób mówi ci, że jesteś pijany, to lepiej idź do łóżka i połóż się spać. Szkatułki wprawdzie nie mam już przed sobą, ale się poprzeglądałam wiele razy na inne niż pokazane na forum zdjęcia. Kurczę, ja nie wiem, ale mnie ona pasuje, zwłaszcza, że serduszko w dekorze też jest srebrno-brokatowe. Cenię Wasze zdanie i tym bardziej nie wiem co z moim (i Grażynki Big Grin) gustem. Muszę się z tym przespać Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
Dla mnie jest git po całości. No prawie, bo ta jedynka to jednak jest duże "i".
Odpowiedz
Cudna jest Smile mi się w niej wszystko podoba, też zwróciłam uwagę od razu na tasiemkę, ale pasuje mi ona tutaj do pudełka komunijnego. Mi bardzo podoba się to, że jest "ascetyczna"...mieliśmy teraz komunię chrześniaka mojego męża i jak wybierałam Pamiątkę I Komunii to też wybrałam taką "ascetyczną" najmniej udziwnioną wszelakimi kielichami, winoroślami i innymi takimi Big Grin cudny jest ten pudrowy róż Smile
Odpowiedz
Viruguś, Słonko, Mer, dzięki Smile

Mer, witaj w klubie Wink

hira napisał(a):jak się przykleja te papiery do scrapbookingu?
Nakładam wikol na drewno i na papier, delikatnie przykładam, stopniowo lekko dociskam, a potem już mocniej, pamiętając zwłaszcza o krawędziach, używając najczęściej ręcznika papierowego i drewnianego mieszadełka do farb i lakierów fluggera. Pozostawiam do wyschnięcia. Wystający papier po bokach ścieram grubym papierem ściernym. Kiedyś jeszcze nakładałam na wierzch zwykły klej do decou, a teraz od razu lakieruję.

Lady_Slonko napisał(a):skąd taki dekor ze srebrnym serduszkiem? Smile
Na pewno znasz ten sklep, bo on głównie scrapbookingowy. Ja na niego trafiłam, gdy szukałam szablonu z trójkątami, którego brakło na Wycinance:
http://sklepik.na-strychu.pl/
(Chciałam Wam ją odszukać, ale nie mogę znaleźć. Natknęłam się na bardzo podobną jakby co: http://sklepik.na-strychu.pl/pl/p/Tektur...4-CM/51333 )
Jak to bywa w takich przypadkach, szukałam tylko szablonu z trójkątami, ale kupiłam sto tysięcy innych rzeczy Rolleyes
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Dzięki Reniuś Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Haha dobre, ale tak szczerze, to następnym razem, gdy będę chciała tak użyć tasiemki, to się 10 razy zastanowię Big Grin Faktem jest, że pomysł Nat i Oli bardzo mi się podoba.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
Jedziemy z następną szkatułką. W zleceniu były podane tylko kolory. Mimo że to herbaciarka, to z przeznaczeniem, jak to zwykle bywa, na biżuterię czy jakieś bibeloty.
"Dekorową" ramkę kupiłam tym razem nie Na Strychu tylko w Zielonych Kotach. Malowałam różnymi kolorami akrylu, bitumowałam,
a różany motyw to papier ryżowy. Wieko pomalowałam matem, a wnętrze dekoru zalałam połyskiem.

       
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Hej, hej! i nie ma tasiemki Naughty
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
o kurde jaki fajny patent z tą ramką z dekoru, normalnie odgapiam na przyszłośćBig Grin różyczki przecudne, szkatułka super!!!
a ta ramka ro sklejka czy tekturka?
Odpowiedz
Dzięki wielkie Smile Proszę odgapiać do woli Smile
Ta ramka to akurat sklejka.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl