Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 1.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
asikowe... znowu hurtowo -str.35
(08-12-2014, 04:49 PM)asik1979 napisał(a): Erato, czubryca to przepyszna przyprawa . Pewnie zastosowań jest wiele, ale ja ją daję przede wszystkim do kanapek z pomidorem, pastą jajeczną, posypuje chleb z masłem, czasami dodaje do pieczonych ziemniaków. Na każdym jarmarku ją kupisz, tylko nie kupuj czerwonej, tylko zieloną. Tzn jak chcesz to wypróbj też czerwoną, ale ja uważam zieloną za smaczniejszą Smile

Co do bransoletki- jest polakierowana na połysk, może zdjęcie tego nie pokazuje (ostatnio zauważyłam że coś mi aparat znowu szwankuje :/ )
Hm, nigdy na czubrycę nie trafiłam, ale po Twojej rekomendacji na pewno kupię, jeśli tylko ją gdzieś zobaczę!
Odpowiedz
Reklama
bardzo ładne, czyściutkie, staranne prace. Troszkę brakuje mi cieniowań bo motywy są jakby zawieszone w powietrzu, ale ogólnie pięknie skomponowane i dobrane kolorystycznie. Pudełko z psychodelicznym kotem jak dla mnie namber łan :-) no i ta sentencja, bardzo mądra :-)
Odpowiedz
Ajajaj jakie pięności Smile pokolei:
1) doniczusie prima sort, pięne te delikatne spękania jestem pod wrażeniem, no i całość taka delikatna, jestem na tak Smile
p.s. to storczyki nie muszą mieć przeźroczystych doniczek ?!?! Eek
2) słoiczki superaśne, to ty sobie idź do tej Ikei i kupuj a ja te zakoszę jeśli nikt tego przede mną nie zrobił Naughty
p.s. co to jest czubryca ? :O
3) nie dziwię się że na skrzyneczkę lubisz spoglądać bo jest super ! Smile transfer pierwsza klasa
4) no i jest i moja ukochana lawenda, no piękny ten chustecnzik rozumie się to samo przez się Big Grin

no to tyle ode mnie Matrix

o matko wysmarowałam posta a ju jeszcze ciąg dalszy xD jestem pod wrażeniem tej szkatuły z kotem, niby wogóle nie moje klimaty ale ma w sobie to coś, normalnie podoba mi się i jeszcze te kolory bardzo fajnie wygląda całoś Smile cała reszta też piękna żeby nie było, butelczyna elegancka no i ostatnie pudełeczko w moich ulubionych klimatach, no le jednak ten kot deklasuje wszystko :O
Odpowiedz
Wszystko piękne , bardzo starannie wykonane , dopieszczone . Nikt nic nie zabrał - dziwne Smile.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Oooo Aaaasiczku! Full wypas!
Generalnie mowiac, wszystko super. Podobaja mi sie Twoje prace, ich kompozycja, wybor technik, kolory, wykonanie.
Doniczki - kwiaty bym pewnie pocieniowala, ale calosc jest urocza, delikatne spekania mniam, a ta koronka wpisala sie tu idealnie.
Sloiczki na przyprawy sa fajne, dowiedzialam sie wreszcie co to to ta czubryca Big Grin
Rowerowe pudelko oraz ostatnie cuuuuuuuuuudne! Sila (i piekno) w prostocie.
W lawendowym chusteczniku podoba mi sie przymglony nieco dol. No i w ogole jest taki czysciutki, dokladny.
Za decoubutelkami nigdy szczegolnie nie przepadalam, ale te dwie Twoje chwycily mnie za estetyczne kubki smakowe.
Brawa za teczke!! Na zgieciach farba sie nie lamie?
Szkatulka z kotem wymiata totalnie! Obrazek strzal w 10 a kolor bejcy przecudny! Cytat to kropeczka nad i.

Clap Clap Clap
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Cześć Dziewczyny
urlop skończony mogę w końcu odpowiedzieć Smile
Przede wszystkim bardzo dziękuje za wszystkie komentarze, nie spodziewałam się tylu pozytywnych Big Grin
Ataner- sorry, musiałabyś się o chustecznik "bić" z moją teściówką...zawsze możesz spróbować Wink
Abask, Erato- szczerze polecam. Niewiele kosztuje (wczoraj zapłaciłam 5 zł) a starcza na długo.
Aniu i pozostałe dziewczyny - trochę się ostatnio rozleniwiłam i ...nie cieniuje. w sumie podoba mi się tak jak jest, chociaż sama ostatnio zaczęłam myśleć nad cieniowaniem ,żeby motyw nie wisiał w powietrzu. Akurat doniczki mogę jeszcze poprawić, bo reszty się pozbyłam Big Grin
grarut- wszystko rzecz gustu. Raz kupiłam czerwoną i stwierdziłam że jednak to nie to, zielona mi bardziej podchodzi.
Merilon- jak zaczęłam "zabawę" ze storczykami to myślałam że mają mieć przeźroczystą. Orchidee to pasożyty (z tego co wyczytałam) żyjące na pniach drzew, korzenie mają na wierzchu, stąd ta właśnie teoria że mają mieć tą doniczkę przeźroczystą żeby korzenie dostawały światła. Moje doświadczenie- absolutnie nie ma to znaczenie. Powkładałam w zwykłe, ceramiczne, kwitły nie mniej niż w tej przeźroczystej. Moja ciocia była jeszcze lepsza-przesadziła do zwykłej ziemi. Jak powiedziałam o tym w ogrodniczym to pani stwierdziła że w ciągu paru tygodni/miesięcy szlag trafi kwiaty bo nie mają tlenu. Guzik z pętelką! przesadziła je jakieś 3-4 lata temu, kwitną jak szalone (jak patrzę na nie to mnie zazdrość zżera takie są cudne). Natomiast moja koleżanka cudowała, podlewała różną wodą (bo są różne teorie że niby deszczówką, destylowaną itp) i nic, wszystkie umierały. Trzeba samemu wyczuć co im pasuje Big Grin
DD - narazie się nie łamie, spytaj za jakiś czas Big Grin

a z tym kotem, to tez miałam przeboje. Znalazłam z tej serii parę sztuk. Wybrałam najpierw inny, później ten co jest na pudełku. Chciałam dół zrobić kolorowy, np zielony (rozcieńczoną farbą) pasujący do zieleni na rysunku. Chciałam żeby to był nowoczesny deco. Tylko ze jak się przymierzyłam do zielonego, moja Brzydsza Połówka skrytykowała kolor no to siadłam bo nie miałam koncepcji co dalej. Leżał ten kot na tej skrzynce chyba z miesiąc albo i lepiej, w międzyczasie inne koty się spodobały...i któregoś dnia poprostu wziełam zmalowałam bejcą, w środku rozcieńczona farba+ napis acetonem, przykleiłam obrazek i spodobało mi się Big Grin aa żeby nie było za łatwo, wieczko odpadło na samym początku Big Grin nawet w sumie dobrze, łatwiej było malować, ale jak napis stransferowałam to po przyłożeniu wieczka do dołu okazało się że do góry nogami Lol musiałam zetrzeć i stransferować od nowa. Czysta szopka Big Grin
http://policzmysie.pl/

"Miejsce kobiety jest na szczycie..." Annapurna 1978
Odpowiedz
Reklama
Hurtowo i pieknie.
Podoba mi sie absolutnie wszystko. Nawet ten kot na pudelku. Jak z Alicji w Krainie czarow.
Doniczki miodzio. Czyste z pieknym krakiem.
Sloiczki czad. U nas czubrycy nie maSad
Teczka udana.
No i moglabym byc Twoja tesciowa bo chustecznik z L bardzo mi sie podoba.
Odpowiedz
Hurt w najlepszym wydaniu. Skrzynka z rowerem, chustecznik i pudełko z kotem rewelacja! Co to za bejca na kocim? Bardzo ładnie wyszły słoje drewna. Choć z tymi bejcami to ruletka czasem jest. Niby ta sama, a na róznych deskach różnie wygląda, a niby to samo drewno.
Pięknie natworzyłaś !
Odpowiedz
Mnie najbardziej urzekły te słoiczki i chustecznik teściowej ;o))
Świetnie wyszło Ci pudełko z transferami, odpowiednio mocno złachane ;o))
Odpowiedz
Czyżby mi się zgubił Twój wątek? hmmm... Ale się odnalazł! Big Grin

Kocie pudełko zdecydowanie u mnie wygrywa! Chociaż nie przepadam za takimi motywami i zielony to nie mój kolor, to jednak "coś" w nim jest...
I zabieram buteleczkę - szwagier mnie "molestuje" o buteleczki, to mu Twoją opchnę Tongue
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl