Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
z_agatkowy początek, herbaciarka s.24
#41
(12-02-2013, 12:42 AM)z_agatka napisał(a): Generalnie to jest fioletowe, dokładnie takie jak motyw na serwetce Wink, ale monitory pokazują jak chcą. To na bokach jest naklejone. Dekor z wycinanki, pomalowałam w kolorach serwetki. Najpierw nie było tych dekorów, ale bez nich to dziwnie wyglądało. Przód i góra takie kolorowe, a boki takie jakieś jakby z innej bajki. To dołożyłam.
Nie tyle chodzi mi o kolor, tylko o tę przecierkę, ona mi jakoś za słabo "trzyma" ten szalony wzór Smile
Odpowiedz
Reklama
#42
No wiem wiem, na poczatku napisałam, że przecierka miała być inna Smile. Wyszło jak wyszło, jeszcze dużo czasu upłynie nim stwierdzę, że wszystko dobrze dobrałam, zrobiłam i jest pięknie. Na razie wrzucam tutaj i czytam. Przyjmuję krytkę i rady. Po to wszystko, żeby się rozwijać. A nie siedzieć i patrzeć na swoje prace w samochozachwycie Wink
Odpowiedz
#43
No z tymi przecieranymi bokami to wiem. Ale najpierw malowalam, a potem przyklejałam. Powinnam odwrotnie, ale bałam się, że zaraz coś zepsuję. Dzięki dziewczyny za porady, moja mama i siostra też chcą listowniki, to będę kombinować inaczej.
Odpowiedz
#44
Była chwila przerwy, ale to nie znaczy że nic nie robiłam. O nie, robię 6 rzeczy na raz. Dwie skończyłam, cztery jeszcze w toku. Pierwsza praca to pudełko dla nastolatki. Nastolatki to dla mnie trudny temat, bo na stanie mam tylko 8-latka i za bardzo nie wiedziałam co zrobić.
                   
Odpowiedz
#45
Chyba się dopiszę pod Erato. Ja bym pewnie zamiast przecierki niebieskiej pomalowała te ścianki na biało. Ale to ja a ja lubię biel w pracach Wink)

Pudełko z sową jest świetne Wink) To mi pasuje jak najbardziej Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
#46
Sowa wymiata Big Grin Rewelacyjna, nie mam uwag! I jeszcze ta mała w środku Big Grin Super.
Odpowiedz
Reklama
#47
super to pudełko, bardzo mi się podoba, dobrze, że w środku dałaś inny odcień niebieskiego :-) jestem ciekawą skąd ta grafika na wieku??? papier czy serwetka, czy może wydruk????
Odpowiedz
#48
Serwetka, jak ją zobaczyłam to kupiłam, ale tylko jedną i pluję sobie w brodę, bo nie pamiętam gdzie kupowałam.
Odpowiedz
#49
bardzo mi się podoba pudełko z sową! Swietnie dobrałaś motywy, co wcale nie jest łatwe przy tak kolorowej pracy! Super! Brawo!
zapraszam do mojej Dziupli

moja galeria na Picassie
Odpowiedz
#50
Nie jestem miłośniczką tego typu motywów, ale pudełeczko jest bardzo ładne - bajkowo kolorowe wieczko oraz delikatny spód i wnętrze. Kompozycja na 5.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl