Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
z_agatkowy początek, herbaciarka s.24
#21
No pewnie że po nocach dłubie. Dziecko idzie spać, a ja zaczynam Smile. I zawsze myślę tak - to wezmę tylko położę warstwę lakieru i już. A jak już położyłam na tym, to nim wyschnie, to na to drugie przykleję coś tam i tak się robi pierwsza w nocy.
No ja tak nakładam klej jak inspirello na tych małych elementach i nic mi się nie marszczy. Marszczy mi się na tych dużych, nawet jak przyprasuję. Dzięki za rady, może w castoramie będzie ten spray. Chociaż koło mnie jest taka mała castorama, że tam nawet jeden rodzaj bejcy jest. Chyba że weekend podjadę do Leroy Merlin. Jesteście wspaniałe, że chce się Wam tak tłumaczyć każdemu z osobna. Ale jak patrzę na te Wasze prace z mikami, złoceniami, kuciami i transferami to nie wiem kiedy się tego nauczę. A tu jeszcze duże pudło na kredki, dla chłopca, który chciał mieć pudełko z takim samym samochodem jak mój syn. I chustecznik, który miał być biały i być elegancki, do białej kuchni, gdzie toczy się całe życie rodzinne. Motyw był wytłoczony, ale jak go sprasowałam to został tylko srebrny. I to już chyba wszystko. Dzisiaj pewnie zacznę następną pracę, ale zanim zrobię to trochę czasu minie Smile
                   
Odpowiedz
Reklama
#22
I kolejne śliczne, samochodowe pudełko Wink) No i super dodatki na boku Wink

Erato... Ja zawsze smaruję serwetkę tylko po wierzchu Wink) Zawsze pod nią mam suchą powierzchnię Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
#23
(11-25-2013, 07:52 PM)abask napisał(a): I kolejne śliczne, samochodowe pudełko Wink) No i super dodatki na boku Wink

Erato... Ja zawsze smaruję serwetkę tylko po wierzchu Wink) Zawsze pod nią mam suchą powierzchnię Wink))
Ba, Tobie to się udają takie rzeczy, ze mnie się nawet nie śniło Wink
Odpowiedz
#24
Dzięki dziewczyny, te samochody to serwetka. Teraz jest w wielu sklepach i na allegro. Ja to generalnie szukam wszystkiego co z samochodami, bo robie rzeczy dla syna i jego kolegów. I oni chcą samochodowe, bo te takie z piratami czy bardziej rysunkowe to przecież dla maluchów, a nie dla dorosłych 8-latków Wink.
Teraz jest okres przedświąteczny i mam jakieś pierwsze zamówienia - np. ta pierwsza herbaciarka to na zamówienie. Jutro ja oddaje, mam nadzieję, że się spodoba.
A bejca zielona nazywa się bambus i kupiłam ją bo na naklejce było, że ona taka bardziej brązowo-zielona. Jak ją otworzyłam w domu to się zdziwiłam. I w końcu jej użyłam, bo tak za bardzo nie wiem do czego jej używać. Wydaje mi się, że przyda się przy produkcji wielkanocnej. Bardzo dziękuje za Wasze opinie, jak coś jeszcze wyprodukuje to dam znać Smile
Odpowiedz
#25
witaj
powiem tak jak na poczatki to mega obiecująco się zapowiada.
widze fajne pomysły i fajne kompozycje
ale nie byłabym sobą gdybym się nie przyczepiła dlatego powiem że widze też pośpiech czyli te "wsadzane paluchy" wiem o czym mówię tez tak mam, w niektórych pracach brakuje takiego "dopieszczenia" ale nei przejmuj się wiem że to przychodzi z czasem będzie dobrze powodzenia
nowe miejsce http://fioletowyraj.blogspot.com
wcześniejsze prace :http://fioletowyraj.bloog.pl/
Odpowiedz
#26
No wiem wiem. Sama to widzę Smile. I mam nadzieję, że się uspokoję z tymi paluchami. Na razie pcham i potem się wkurzam.
Odpowiedz
Reklama
#27
spokojnie to przejdzie ja początkowo robiłam tak - jak mnie korciło aby upochnąc paluchy to po prostu brałam się za kolejną praęe wtedy nie ma czasu na pchanie paluchów
nowe miejsce http://fioletowyraj.blogspot.com
wcześniejsze prace :http://fioletowyraj.bloog.pl/
Odpowiedz
#28
No to listownik. Widać że nie wyszedł za bardzo, ale jakoś miałam zaćmienie, że u dołu resztki serwetki jakoś usunę - tak jak na brzegach papierem ściernym. Ale się nie dało. Czy jak macie coś przykleić w zagłębieniu, przy zagięciu - to docinacie dokładnie serwetkę/papier czy potem jakoś wycinacie? Bo ja próbowałam nożykiem, ale tak się skubana przykleiła od tego prasowania, że wygląda jak wygląda...
           
Odpowiedz
#29
To, co na dole Ci nie wyszlo sprobuj zamalowac.Albo daj jakies perelki czy cos I bedzie dobrze. Nastepnym razem dotnij jeden bok serwetki na prosto I dokladnie przyloz. Latwiej papierem usunac nadmiar serwetki z gory niz meczyc sie nozykiem.
A ogolnie jest dobrze, wiec sie nie martw.
Odpowiedz
#30
Ale musze nadrabiac! Super Smile Najabrdziej ryby, bo kocham takie motywy, niebanalne, graficzne (sama teraz robie ryby, ale troche w innym sosie Smile), dalej czerwony samochod w kropy... bardzo klimatyczne. Dobry styl, oszczednie, jestem na tak!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl