Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
z_agatkowy początek, herbaciarka s.24
#81
Dawno nic nie zamieszczałam, ale cały czas robię. Tutaj dwie herbaciarki. Miały być w tonacji beżowo-brązowej i mogły być postarzone. Wyszło mi coś takiego. Wiem że na tej jednej ten dekor z przodu nie pasuje, a w drugiej kiepsko mi się wkleiła serwetka w środku.
                   
Odpowiedz
Reklama
#82
Piękne reliefy. Ta druga herbaciarka bardzo mi się podoba Smile
Odpowiedz
#83
Dla mnie zdecydowanie pierwsza . Powtórzę za Mery. Po co ten biały motyw? Zasłonił taki piękny obrazek . Ojejku jejku Wink. Według mnie te decorki fajnie wyglądają - nadają smaczku Smile.
Odpowiedz
#84
Ale ta serwetka była z tym białym motywem, ja tu nic nie kombinowałam Smile. Żeby jakoś to połączyć dałam w środku taką szeroką koronkę. Mnie się wydaje że jak przybiłam ten uchwyt, który jest dość ozdobny to z tym reliefem na przodzie to jakos dużo się tego zrobiło. Ale już nie chciałam nic zmieniać. A ta serwetka na drugim pudełku fajna, każda ćwiartka jest inna, można sobie fajnie pokombinować. Jeszcze żeby mi wychodziło wklejanie takich dużych powierzchni. Na wierzchu to żelazkiem, ale w środku ciężko mi szło, bo jeszcze są brzegi wieczka i tam ciężko mi się kleiło. Jak Wy sobie z tym radzicie?
Odpowiedz
#85
Mnie się podobają obie. Może rzeczywiście ten biały motyw troszkę zasłonił filiżankę ale np boki pudełka cudne Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
#86
Świetne herbaciary! Moja stoi i czeka na ozdobienie...
Odpowiedz
Reklama
#87
Super herbaciarki. Druga bardziej mi sie podoba. Może dlatego, że jaśniejsza...? nie wiem. Może ten imbryczek...?
Odpowiedz
#88
Dla mnie też zdecydowanie druga.
Odpowiedz
#89
Mnie sie podoba druga.
Na pierwszej filizanka wyglada super, piekna jest, ale to biale mi tak absolutnie nie pasuje bo od razu rzuca sie w oczy.
Bardzo ladne dekorki dalas na bokach.
Odpowiedz
#90
A z tą pierwszą herbaciarką gdzie jest ten biały pasek na serwetce to miałam taki pomysł żeby znaleźć podobną koronkę i dać na przodzie i tyle pudełka. Ale okazało się że nie ma takich koronek, nawet podobnych u mnie w pasmanterii. A poza tym drogie są jak nie wiem co... Macie jakiś sprawdzony internetowy gdzie jest spory wybór koronek?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl