Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
z_agatkowy początek, herbaciarka s.24
Mnie się podoba, klimat jest!
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
I fajne jest to, ze ten dol taki zdrapany.
O ile na balet patrzec nie moge to motywy z nim podobaja mi sie. Ale w Twojej pracy to jednak dol jest goraTongue
Odpowiedz
W życiu bym nie wpadła na takie połączenia ale po dłuższym przyjrzeniu się, podoba mi się Smile jeśli mówisz że góra nie była taka żółta tylko szara to jestem na tak Smile
Odpowiedz
Róż nie należy do moich ulubionych, ale ten pudrowy jest taki nieagresywny, aż ładny Smile a mnie góra się podoba, zwłaszcza jeśli w szarościach. Baletnica na boczku i fajnie, bo figlarnie i "nieoczywiście" wyszło Smile
Odpowiedz
Ja jestem za... Podoba mi się całość. Ale powiedz, czy w rzeczywistości dokładnie takie kolory są? Czy wieko mniej żółte?
Odpowiedz
Oj, nie doczytałam Sad Nie jest żółte.
Odpowiedz
Reklama
Jakoś ta baletnica jest mało widoczna - być może to kwestia foty . Bardzo mi się podoba akcent koronki .
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Serwetka jest w skali szarości, tyko ta tiulowa spodnica jest różowa. No ta góra wyszła żółto na zdjęciu, ale całość jest różowo-szara. Lubię Wasze opinie, bo nie są przesłodzone. Jak coś jest nie tak, to mówicie Smile
Odpowiedz
A to taka herbaciarka. Pudełko bambusowe kupiłam w Biedronce. I tak ją przerobiłam po swojemu. Każdy bok jest inny. A środka nie ruszałam.                    
Odpowiedz
Fajowe pudelko. Bardzo ladne. Podoba mi sie, ze kazda strona inna. Najlepsza ta z kotkiemSmile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl