Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
z_agatkowy początek, herbaciarka s.24
Mi też nie bardzo pasuje relief do tej serwetki, ale wykonanie pierwsza klasa ! Smile I jak cudnie równo wyszły Ci te reliefy
Odpowiedz
Reklama
No tak, sama wiem że coś nie tak. Chociaż na żywo to jakoś nie jest zle. Mam nauczkę że jak nie jestem pewna to jednak lepiej nie robić.
A reliefy tą pastą to prościzna Smile
Odpowiedz
I gora i boki piekne. Ale u mnie to relief bardziej oko przyciaga. Cudnie wyglada.
Odpowiedz
Z_agatka każdy artysta wysłuchuje ględzenia krytyków jednym uchem drugim wypuści.Prace są doskonałe i już.jak komuś nie pasuje czy to czy owo to trudno. Nie dogodzi się wszystkim Wink Czasami krytykę trzeba przyjąć do wiadomości aby poprawić coś co nam nie bardzo wyszło a czasami puścić mimo uszu. DD jesteś niesamowita !Jesteś doskonałym informatorem.Ferro ( zjadła bym Ferero ale północ więc nie wyjdę na zakupy). Kolejny produkt na mojej liście do wypróbowania poza inkami i innymi..lista się wydłuża.
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz
Podoba mi się relief, bardzo. Mam taką serwetkę i też mi się bardzo podoba Wink
Odpowiedz
Oj dziewczyny bo to jest tak, że coś się czasem robi i idzie, a czasem nie idzie. I ja nie byłam przekonana co do tych reliefów. W sensie pasowania ich do góry chustecznika. I one tak bardzo źle nie wyglądają ale mogłam coś lepiej pokombinować i sama to wiem. Inna sprawa że na żywo każdy jak widzi reliefy z pasty ferro to się nimi zachwyca i mogą sobie nie pasować, a i tak uważają że całość jest piękna Smile
Odpowiedz
Reklama
Cześć dziewczyny,
dawno mnie nie było. Miałam długą przerwę, ale wróciłam do pracy. Trochę narobiłam rzeczy na święta. Nie ze wszystkich jestem zadowolona. Bo były dla kogoś. To jedna z takich prac, którą mogłam zrobić jak chciałam. Informacja była, że to dla nastolatki. To pojechała na różowo, potem podrapałam, pomazałam i takie wyszło.
                   
Odpowiedz
Bardzo mi się podoba dół, fajny pudrowy róż, fajne przecierki, super.
Góra podoba mi się mniej, coś mi nie gra z kompozycją, trochę kolorystyka też nie bardzo, ale nie jest źle Smile...
Odpowiedz
A na zdjęciu mi wyszło mocno żółte, ale takie nie było. Bardziej to było w szarościach, tak to jest jak się robi zdjęcia lampą po ciemku. W domu też opinie były różne.
Odpowiedz
Podpiszę się pod tym, co napisała Vika ale ogólnie nawet mi sie to pudełko podoba Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl