Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
z_agatkowy początek, herbaciarka s.24
Mnie tez się bardzo podoba - może nie jestem akurat zachwycona samym motywem z serwetki, ale kompozycja, kolory, relief bardzo dobre. Pasta rzeczywiście bardzo efektowna i jak dokładnie i czysto zrobiony relief!
Odpowiedz
Reklama
Cudny ten chustecznik. Smaczku dodają mu piękne reliefy Wink)
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
No a ja, qundulencja, mam mieszane uczucia...
Podoba mi się dół z reliefem, góra też, ale nie bardzo mogę sobie jedno z drugim zgrać... znaczy podoba mi się osobno, ale razem to nie tak do końca...
Mam wrażenie, że za dużo dołu do góry, albo zbyt obfita góra do dołu...
Odpowiedz
Pięknie ci te reliefy wyszły, szacun Smile
Odpowiedz
Grarut to na wierzchu to inka jest, tylko jakoś tak ciemno wyszło na zdjęciu. Wieczko ma tak zaznaczony brzego na świecąco. Ale to nie jest tak intensywne w realu.
A jeżeli chodzi o chustecznik to długo męczyłam się z tym co dać na boku przy tej serwetce. Tam jest biała róża więc uznałam że to nie będzie się tak gryzło. Ale może macie rację, bo ja sama długo się zastanawiałam czy tak będzie okej. A potem zrobiłam i przepadło Wink. Pasty kupiłam w sklepie plastycznie.pl. Twarde są, nie lakierowałam ich już.
Odpowiedz
Też mam ferro (ciemny brąz) i również go sobie chwalę. Piękne reliefy. Serwetkę znam i lubię. Na żelazko kleiłaś?
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
Gratulacje za relief. Ładnie, czysto i dokładnie, a i kolorek super do kolorystyki motywu.
Odpowiedz
Chustecznik fajny przypomina mi jedno moje pudełko.Ta pasta daje taki efekt wymiaru jak w przypadku puchnących farb? Szablon nie jest płaski.Nie znam tych past.
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz
jak lakier za swiecący to zawsze można go szlifnąć i po krzyku
a praca fajna i szablon ładny
nowe miejsce http://fioletowyraj.blogspot.com
wcześniejsze prace :http://fioletowyraj.bloog.pl/
Odpowiedz
(03-04-2014, 04:23 AM)Ginger napisał(a): Szablon nie jest płaski.Nie znam tych past.

Ferro można nakładać na szablon jak pastę lub rozrzedzić wodą, uzyskamy wtedy przezroczystą "farbę". Co najważniejsze, ferro ma efekt błyszczenia dzięki drobinkom, które gęsto w nim siedzą.
ferro
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl