Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AniaKowe decoupage :)
#41
chciałam jeszcze dodać, że Oli po prostu zażartowała z tym daltonizmem, ja od razu jak to przeczytałam to się śmiałam. Często obrzucamy się tu jakimiś uszczypliwościami, ale to właśnie o to chodzi, bo kto się czubi ten się lubi :-)
Odpowiedz
Reklama
#42
Ja się też na początku sfochałam w swoim wątku za komentarze, bo chyba nie nawykłam do takiej otwartosci, a powiedzmy szczerze, nikt nie lubi krytyki, ja nie lubię i znoszę ją źle Big Grin Ale wiem, że cokolwiek tu dziewczyny napiszą, jest bez złośliwości. Nawet, jeśli z żartem lekko kąśliwym, to jednak z życzliwością.
Mysę, że warto odwiedzać inne wątki, nie tylko swój, to bardzo szybko się przekonasz, że tu taryfy ulgowej nikt nie ma, ale też pochwały są szczere.
Odpowiedz
#43
Komentarz od Oli
zaprawdę, nie boli!
Oli to jest taka dusza,
że każdy wątek rozrusza.
Ja tam Oli wierzę!
Oli pisze szczerze!

Nie ma się o co obrażać. Mnie to nawet Oli bije ale jej wybaczam bo dobra z niej dziouszka Wink))

A tak na serio... Nie zawsze komentarze nam się podobają ale to jest ok. Dzięki temu nasze prace są coraz lepsze. Same pochwały sadzają nas na zadku i przestajemy się rozwijać. Zgadzam się z tym, co napisała Oli jeśli chodzi o pracę i o komentowanie.
Pozdrawiam
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
#44
To ja proponuję żeby teraz przez jakiś czas zamiast DUDO było FUDO Wink
Odpowiedz
#45
Najgorsze i najsmutniejsze jest to, ze Ania sie prawdopodobnie nie pojawi u nas.... a szkoda, bo ani kasliwe to nie bylo, ani zlosliwe... Eh...
Odpowiedz
#46
Domi myślę że masz rację .
Odpowiedz
Reklama
#47
To może w końcu coś napiszę Smile
Nie ma mnie często na forum bo cały dzień siedzę z taką małą damą 6 miesięcy co mnie absorbuję maksymalnie. Tyle ile mogę to wchodzę na forum i czytam. Ale często i po parę dni mnie nie ma.
Staram się dziewczyny wynosić z tego co piszecie jak najwięcej. Przy następnej pracy już zastosowałam się do Waszych uwag o kolorach i dopasowałam górę z dołem kolorystycznie. Tu chodzi jedynie o to, że krytyka konstruktywna zawsze jest potrzebna ale czasem niektóre słowa są ostre i mogą po prostu zaboleć (u mnie tak podziałał "daltonizm").
Nic to, ja zapominam o daltonizmie, nie obrażam się, z piaskownicy nie uciekam Smile
Odpowiedz
#48
No i zaraz lepiej Smile

A Oli napisała o daltonizmie nie bez kozery - to prawda! Prawie każdy z nas ma inną wrażliwość na kolory, inaczej je widzi... a takich, którzy mają dar bezbłędnego, intuicyjnego ich łączenia jest niewielu, bo też tak to już z tymi darami bywa - nie każdemu jest dane.

A i w tym, że forumowy savoir vivre zaleca bywanie również w innych, nie tylko swoim wątku to też miała rację.... Wink
Odpowiedz
#49
a ja to bym chciała zwrócić uwagę jeszcze na jeden fakt, każda z nas ma innego kompa o innej kolorystyce obrazu. jak u moich rodziców oglądam prace z mojego bloga, to wszystkie są jak z domku Barbie takie jaskrawe. Cieszę się Aniu K. żeś się nie obraziła. Zamierzam nadal szczerze opiniować Twoje prace :-)
Odpowiedz
#50
Wiolka, a co to FUDO? Big Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl