Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AniaKowe decoupage :)
#31
Bardzo mi się podoba ten chustecznik - i motyw na górze, taki wesoły i ładna krateczka bardzo pasująca stylem do góry i piękny kolor dołu. Szkoda tylko, że kolor dołu nie pasuje mi do góry.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
Reklama
#32
Bardzo ladna gora, ale dol ciutenko, jak dla mnie, zbyt stonowany, choc z drugiej strony... gora taka kwiecista... ale z drugiej strony, gdyby tak dol przetrzec jasna patynka...
Odpowiedz
#33
Fakt - góra bardzo udana, jednak dół trochę niezbyt z nią gra...
chyba to wynika z koloru...
Odpowiedz
#34
Chciałabym kilka słów napisać: do daltonizmu mi daleko, uważam że dobranie kolorystyczne to sprawa indywidualna, osoba która dostała chustecznik w prezencie bardzo się z niego cieszy. Przykro czytać komentarze krytykujące kolor farby i sugerujące problemy z oczami. Chyba nie taki jest cel udzielania się na forum...
Odpowiedz
#35
Obrażać się na pewno nie ma o co, a ja wzięłabym jeszcze pod uwagę monitory - ja na lapie widzę dół jako szary, na iPadzie - fioletowy.
To, czy lepsza byłaby kompozycja z powtórzeniem któregoś koloru z motywu, jest chyba wyłącznie kwestią gustu, a czytanie cudzych obserwacji czasem daje mocno do myślenia - parę razy wystawilam tu pracę, która mnie osobiście bardzo sie podobała, a komentarze były, nazwijmy to, mało entuzjastyczne Smile
Zresztą dywagacje na temat tego, czy kolorek taki czy śmaki to jest dobry znak - nie ma się do czego przyczepić Big Grin
A, połączenie kwiecistego motywu i kratki na wstążce dla mnie jest bardzo fajne.
Odpowiedz
#36
I bądź człowieku szczery Wink. Jeżeli mi się czyjaś praca nie podoba to przemilczam to i tyle - po co komuś ma być przykro Smile.
Odpowiedz
Reklama
#37
Zgadzam się z Oli, ja komentuję szczerze, jeśli mi coś nie pasuje, to nie słodzę fałszywie. Jeśli coś mi się wyjątkowo nie podoba, to po prostu wolę siedzieć cicho :-)
Odpowiedz
#38
Ania słodź mi SmileSmileSmile.Wink
Odpowiedz
#39
Anula, nie obrazaj sie, no... na pewno chustecznik sie bardzo spodobal, my tylko z serducha, bez zlosliwosci przeca zadnej powiedzialysmy, ze dol nie bardzo. Nie pierwszy i nie ostatni raz forum cos takiego widzi, zreszta, co to za krytyka.... jakbys sie faktycznie po watkach przeszla, to o wiele wieksze gromy padaja Smile
Odpowiedz
#40
(12-30-2013, 04:57 PM)wiolka42 napisał(a): I bądź człowieku szczery Wink. Jeżeli mi się czyjaś praca nie podoba to przemilczam to i tyle - po co komuś ma być przykro Smile.
taaaa.... no to teraz wiem dlaczego nie skomentowałaś mojej patery... Sad Big Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl