Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AniaKowe decoupage :)
#21
Góra pudełka jest pokryta całościowo papierem Decopatch (chyba nie przekręciłam nazwy). Bardzo podoba mi się ten papier w gramaturze. Zdecydowanie łatwiej się nakłada niż serwetkę. Boki wykończone są crakiem jednoskładnikowym. Bejca została dobrana do koloru mebli w pokoju, stad mój wybór. Choć gdybym następnym razem używała tego papieru to chyba bym zastosowała inna bejcę bo ta wydała mi się przytłaczająca w całym zestawieniu.
Ale do rzeczy prosiłyście o inne zdjęcia, więc:

[Obrazek: IMG_1399male.jpg]

[Obrazek: IMG_1400male.jpg]
Odpowiedz
Reklama
#22
Lubię prostotę Twoich prac. Tu wyeksponowałaś piękny wzór papieru, jednak kompletnie nie pasuje mi do tego krak jednoskładnikowy.
Odpowiedz
#23
zgadzam się z Erato, coś tu nie halo z tym krakiem, dół też bym chyba zabejcowała na niebiesko lub granatowo. Powiem tak, wspaniale, że kombinujesz, łączysz techniki, z tym, że nie zawsze niektóre style do siebie pasują. Elegancja wieka nijak się według mnie ma do rustykalnego charakteru kraka jednoskładnikowego.
Odpowiedz
#24
Pomyśle nad Waszymi sugestiami, bo coś jest na rzeczy z zastosowaniem tego kraka. Teraz chyba bym trochę inaczej zrobiła to wieko. Chciałam dopieścić i wyszło chyba gorzej niż mogło być Wink
Odpowiedz
#25
Cieszę się Aniu, że nie gniewasz się za słowa krytyki, my tu jesteśmy szczere, czasem do bólu, bo przecież nie o to chodzi, że by fałszywie słodzić - zaczynam rymować, Hania chyba zaczyna mnie zarażać :-) poczytaj sobie o stylach, o tym jakie techniki z jakimi motywami najlepiej łączyć, może będzie Ci wówczas troszkę łatwiej :-)
Odpowiedz
#26
Papier cudny, faktycznie sie go ladnie kladzie. Prosto, czysto, schludnie, ale jasna bejca nijak mi nie pasuje do gornych chabrow Smile
Odpowiedz
Reklama
#27
Teraz widac pudelko. Tez mi cos w nim nie gra, ale trudno powiedziec co. Czy bejca, czy krak czy moze ta czerwona wstazeczka. Czepiac sie nie bede. Pudelko starannie zrobione wiec jest ok. W srodku tez wykanczalas???
Papier piekny. U mnie w sklepie papier do decopatch maja tylko motywy zwierzece (znaczy sie zebra albo jakis inny wlochaty stwor).
Przyklejalas go na zelazko?
Odpowiedz
#28
Tak papier przykleilam na zelazko. W srodku jest wykonczona lakierem czyli wersja surowa. Wstazka akurat uwazam pasuje, jest bordowa. Kolorystycznie na pewno to wszystko jest lepsze w rzeczywistosci, zdjecie chyba troche oszukuje Wink ech, nastepnym razem bedzie lepiej Smile aha i te papiery decopatch sa dostepne w wielu wzorach na drewnianadolina.pl

W srodku jest wykonczona lakierem czyli wersja surowa. Wstazka akurat uwazam pasuje, jest bordowa. Kolorystycznie na pewno to wszystko jest lepsze w rzeczywistosci, zdjecie chyba troche oszukuje Wink ech, nastepnym razem bedzie lepiej Smile ahs i te papiery decopatch sa dostepne w wielu wzorach na drewnianadolina.pl
Odpowiedz
#29
Po małej przerwie wracam Smile pracowałam nad kilkoma pracami na raz i tak czas leci strasznie szybko. Kilka zdjęć wrzucam poniżej:
[Obrazek: IMG_1029male.jpg]

[Obrazek: IMG_1031male.jpg]

[Obrazek: IMG_1035male.jpg]
Odpowiedz
#30
hejka, bardzo starannie przyklejona serwetka, jeśli chodzi o dół wybrałabym inny kolor farby, tak aby komponowała się z którymś z kolorów na serwetce. Poza tym jeśli chodzi o chusteczniki uważam, że wyglądają ładniej, kiedy środek jest również pomalowany.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl