Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
decu moja pasja i coś nowego str.5
#71
myślę że chodzi Ci o tą ale muszę powiedzieć że nie jest to moja ulubiona,chociaż na ocznie wygląda dużo dużo ładniej .Bombaska z pleksi oklejona ryżem (oko profesjonalistki) spora ilość lakieru srebrne kuleczki ,gdzie niegdzie mikrokulki i wszystko delikatnie posypane białym brokatem i kontórówka ,ale z tego wszystkiego widać tylko konturówkę i srebrne kuleczki


       

A i jeszcze najważniejsza sprawa dziękuję za dobre słowo kobitki .
Odpowiedz
Reklama
#72
Ładna bombencja, choć ja już konturówki bym nie dodawała.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#73
Bardzo udane pracki. a dla nas gotowe inspiracje na Boże Narodzenie.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
#74
Obejrzałam Twoje prace - sorry- złe słowo-nie obejrzałam tylko popodziwiałamSmile Ładnie, czysto, starannie-aż miło się ogląda. Przecudowna jest ta butelka z kutym jakby szlaczkiem na dole-no wprost nie mogłam od niej oczu oderwać. Córka ma się dobrze z Tobą-bo na pewno Twoje decu tworki są obiektem westchnień tych, którzy widzą je u córci w domuSmilePięknie.....
Odpowiedz
#75
No wielki dzięki za opinie i odwiedzinki teraz zabieram się za jaja już zamówiłam gęsie wydmuchy i czekam na paczkę a potem do dzieła. Znów bajzel w domu do świąt ( rety jak mi brakuje jakiegoś dodatkowego pokoju na pracownie no za mały ten dom mamy ,za mały) dziewczyny mam do was prośbę jeśli możecie no i oczywiście jeśli spodobają się wam zdjęcia moich kotów to kliknijcie im lubię to bo fotki biorą udział w konkursie
„BEN KONKURSOWY - FOTO - KARTONOWY Wink”.pierwsze zdjęcie to Prado w kartonie a drugie zdjęcie to Bono w kominku
https://www.facebook.com/BenNatura
Odpowiedz
#76
Jej, a które to te kotki?
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl