Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
decu moja pasja i coś nowego str.5
#31
Pelargonie to mi sie kojarza z takimi kwiatkami w doniczkach na balkonach albo w szkole. A tu wielki krzak. Takiego duzego okazu to jeszcze nie widzialam.
Odpowiedz
Reklama
#32
Jak ja kupowałam u nas na ryneczku to Pan powiedział ze to odmiana pelargonii jakoś ją nazwał . Myśle ze są takie wysokie bo rosną w donicy a nie skrzynce . Małgoś tu zajrzy to rozwieje wątpliwości Wink.
Odpowiedz
#33
Mnie się wydaje, że to pelargonia angielska. Piękna rzeczywiście, też się zachwyciłam, jak zobaczyłam to zdjęcie Big Grin
Odpowiedz
#34
o ile pamiętam to jest to rzeczywiście pelargonia angielska a co do krzaka to ona wcale nie jest wielka tylko raczej fotogeniczna Big GrinBig Grin stoi na tym samym stoliku co butelki ,jest zasadzona w doniczce i tworzy tło, choć muszę przyznać wygląda okazale cieszę się bardzo że tak licznie mnie odwiedzacieHeart
Odpowiedz
#35
jakiś czas mnie nie było ,ale człowiek za szybko żyje i ja jakoś mam problemy z dotrzymaniem kroku. Stale brakuje mi tego czasu stale mam coś do zrobienia ,do załatwienia stale gdzieś gonie i właśnie jak tej gonitwy mam po kokardę to siadam i odpoczywam przy decu .Tak właśnie wydekupagowałam dwie prace jedna na konkretne zamówienie karafka i cukiernica rodem z PRL-u który to komplet miał się stać zimnym szarym nowoczesnym w wyrazie arcydziełem rozumiecie jaka presja? no i coś tam wymodziłam co prawda ani to arcydzieło ani też bardzo nowoczesne ,ale odbiorca o dziwo bardzo zadowolony .
Druga praca to kogut butelka po winie podarunek od koleżanki forma i kształt fajne ,ale za boga nie wiedziałam co mam z tym począć więc zakułam koguta zakłuwałam pierwszy raz więc proszę o wyrozumiałość

[Obrazek: g5oa.jpg]

[Obrazek: h30a.jpg]

[Obrazek: m6ay.jpg]

[Obrazek: gcmn.jpg]



trochę zamazane ,ale fotograf ze mnie też kiepski

[Obrazek: gs7g.jpg]
Odpowiedz
#36
Z pracy na prace coraz bardziej mi sie podoba! PRL-owski komplet jest przepiekny! Idealnie polaczylas ilosc kucia z motywem, swietnie wyszlo. A kogut jest czaderski sam w sobie, Ty mu dodalas jeszcze tego 'czegos'. Aha, no i komplet z reliefami - czysta forma pieknie sie prezentuje! Smile
Odpowiedz
Reklama
#37
Komplet super! Skąd masz te liście - idealnie do srebra pasują!

A kogut też wyszedł świetnie - a to trudna sztuka! Wiem, bom kiedyś robiła butlę-rzeźbę... Trudne...

Czy na brzuchu koguta jest serwetka, czy też sama malowałaś?
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#38
Karafka i cukiernica superaśne . Moi rodzice mają takiego samego koguta chcieli mi go dać ale nie miałam na niego pomysłu . Twój jest czaderski SmileSmile.
Odpowiedz
#39
Koguta porywam Wink) Będzie pasował mi do kurki i kaczki Wink)
Cukiernica i karafka bombowe Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
#40
no to kamień z serca bo miałam trochę stracha że mnie bardzo zjedziecie bardzo się starałam ,ale robiłam to pierwszy raz i po mimo tego że nie jest to bardzo trudne to jednak musiałam się solidnie przyłożyć ,ale skoro się podoba to zrobię coś jeszcze wielkie dzięki dziewczyny
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl