Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
decu moja pasja i coś nowego str.5
#11
Dla mnie komplet rewelacyjny Wink)) Wszystko z takim smaczkiem Wink)
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Reklama
#12
Pięknie Smile.
Odpowiedz
#13
Ciekawy pomysł połączenia motywów na pudełku na herbatę - choć szczerze mówiąc, nie do końca mi współgrają te róże z motywem etykietek herbacianych. Niemniej sposób wykonania bardzo fajny.
Krak na komplecie - mistrzostwo świata Big Grin Szczególnie na butelce. Jakim preparatem robiłaś?
Odpowiedz
#14
Komplet dla kolezanki bardzo ladny i staranny. Piekny krak. Podoba mi sie.
Natomiast doczepie sie do - chyba- pudelka na herbate. Znaczy to 1 zdjecie. Motyw c-b z kwiatami mi srednio pasuje. Ale to akurat kwestia gustu. Natomiast nie widzi mi sie, ze kwiaty przechodzac na ten c-b motyw po prostu lacza sie z nim tworzac cos co wyglada jak brzydka plama. Gdyby kwiaty przesunac zeby na niego nie nachodzily a linie laczenia motywow jakos przelamac byloby super.
Odpowiedz
#15
Albo podmalować motyw kwiatowy, żeby był wyraźny. To niełatwa rzecz, takie połączenie. W sumie nie wiem, jak bym to zrobiła... Tu chyba intencja była taka, żeby te kwiaty się wtopiły w drugi motyw (on nie jest c-b, Sha Big Grin Tylko b-b - beżowo-brązowy Tongue ). Efekt z jakiegoś powodu, który nie bardzo potrafię zidentyfikować, nie jest idealny. Czy te kwiatki były dokładnie wycięte, czy wyrwane?
Odpowiedz
#16
(08-30-2013, 10:42 AM)Erato napisał(a): (on nie jest c-b, Sha Big Grin Tylko b-b - beżowo-brązowy Tongue ).

No wiem, ze nie c-bSmile
Zeby uratowac prace pewnie tak jak mowisz, podmalowalabym kwiaty na bialo, listki na zielono i moze dodalabym jeszcze kilka lodyzek od siebie.
Ja bym probowala.
Odpowiedz
Reklama
#17
witam moją imienniczke - miło mi straszliwie Smile
widać kochana żeś nei z pierwszej łapanki i ze poczatkujaca to ty tez nei jesteś
oglądam te twoje dzieła i najbardziej podoba mi się butla z ta kobieta i te srebrne winorośle na dole cudne
no i komplet z różami fakne połaczenie kolorystyczne
lubię również wszystko co cieniowane
ale mistrzostwem czarno-białe jejko brawo za wszystko
start z przytupem więc czekam na kolejne prace
nowe miejsce http://fioletowyraj.blogspot.com
wcześniejsze prace :http://fioletowyraj.bloog.pl/
Odpowiedz
#18
(08-29-2013, 11:10 AM)Erato napisał(a): Ciekawy pomysł połączenia motywów na pudełku na herbatę - choć szczerze mówiąc, nie do końca mi współgrają te róże z motywem etykietek herbacianych. Niemniej sposób wykonania bardzo fajny.
Krak na komplecie - mistrzostwo świata Big Grin Szczególnie na butelce. Jakim preparatem robiłaś?

Dziękuje za szczerą opinie co do preparatu do spękań to córka kupiła mi 2 składnikowca na wyspach i dokładna nazwa to Daili art taki z aniołkiem u nas też widziałam przepraszam że tak długo nie dawałam odpowiedzi ,ale internet padł .Sad
Odpowiedz
#19
Komplecik rewelacja ,co do herbaciarki chyba też sie lekko czepie tego łączenia jakoś tak nie do końca mi pasuje tło róży myślę że herbaciarka zyskała by gdybyś wycieniowała to jasne tło i rozjaśniła podkład pod nachodzącym kawałkiem kwiatów na etykietki herbat
Odpowiedz
#20
Pięknie tu u Ciebie.... Smile

Zabieram czarno-białe jajko! Big Grin
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl