Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wszystkiego trzeba spróbować - jeszcze kilka kartek str.92
#31
Gra nie cały czas w międzyczasie jakiś decu poczyniłam ,chciałam go dziś wrzucić bo była burzliwa dyskusja na temat komentarzy Smile , ale fotka wyszła pożal się ..........i dałam sobie spokój . Na razie odkładam warsztat origami i chyba zacznę haft krzyżykowy i oczywiście coś z decu . Ale patrząc na Wasze prace decupowe w których łączycie różne techniki to szczerze mówiąc odechciewa mi sie . Mój decu jest raczej na poziomie podstawowym i czuję się przy Was jak szara myszka . Czasami się zastanawiam czy wrzucić jakąś moją pracę czy lepiej nie SmileSmile. Dzięki za miłe komentarze pod origami Smile.
Odpowiedz
Reklama
#32
Wiola, jasne... kazdy doswiadczony w decu sie po prostu kiedys obudzil i juz ot tak sobie robil, praktyka kochana, praktyka i ciekawosc mieszania. Kazdemu wyjdzie, tylko trzeba chciec... i robic Smile Wiec wrzuc na luz, skladaj spokojnie papierki (znow sie pochyle w uklonach, bo to ponad moje wyobrazenie Smile), a i decu wrzucaj, jak tylko masz ochote! SmileSmile
Odpowiedz
#33
Oj Nata jaką cierpliwość .........do dzieci to trzeba miec cierpliwość a nie do pasjiSmileSmileSmile.
Odpowiedz
#34
Dziewczyny ja trochę żartowałam Wink , przeciez wiem że każdy robi jak potrafi i dla siebie . Ważne żeby nam się podobało a innym niekoniecznie Smile. Na dzień dzisiejszy to mam zaczętych kilka prac - decu ,haft krzyżykowy , origami . Dobrze że tylko jestem home manager , dzięki temu mogę to wszystko jakoś ogarnąć Big Grin. Chyba będę miała spore wyzwanie . Moja koleżanka poprosiła mnie żebym zrobiła "coś" na ślub jej brata zamiast kwiatów ( młodzi chcą jakąś książkę lub jakiś drobiazg ). Ja od razu pomyślałam o tych filiżankach origami które pokazałam wyżej. Do tego jakaś taca z wikliny papierowej udekorowana decu . Co o tym myślicie ?? Grażka proponuję odkurzacz na te pajęczyny WinkSmile.
Odpowiedz
#35
O rany ,rany !!!!!!! Podziwiam uzdolnienia , mnie by jasny gromnisty strzelił jak bym miala tak w papierze grzebać
Odpowiedz
#36
Wyszyłam sobie jeszcze taki obrazek     . Wykorzystam go do kartki świątecznej Shy. Ależ mój aparat robi dupne fotki Sad.
Odpowiedz
Reklama
#37
Kolejna misterna robota. Piekne.
Odpowiedz
#38
Mery dzięki za podziw - to maleństwo można zrobić w ciągu jednego dnia Smile. Pokaże Wam teraz mój pierwszy obraz . Robiłam go chyba 20 lat temu , do dziś wisi w pokoju moich chłopaków . Zgadnijcie czym był wyszywany Smile.    
Odpowiedz
#39
wyszywanki tez czasem popełniam więc spoko ale grigami .... ni eto jest magia - kurcze ile to trzeba cierpliwości pewnie nie jeden świstak by wymiękł
nowe miejsce http://fioletowyraj.blogspot.com
wcześniejsze prace :http://fioletowyraj.bloog.pl/
Odpowiedz
#40
Origami to pikuś - uwierzcie SmileSmileSmile.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl