Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wszystkiego trzeba spróbować - jeszcze kilka kartek str.92
Moje ostatnie dzieciaczki Wink. Kartki zrobiłam dziś , a bransy w tamtym tygodniu                    
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Reklama
Bardzo lubię pastele, więc zabieram przedostatnią kartkę, a z bransów Big Grin tę srebrno-szarą Happy
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Nabransowałaś Wiola.. ho ho! Fioletowa kartaka najmojsza ! Big Grin
Odpowiedz
Słonko tak myślałam że Ci się spodoba Smile
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
No i znowu wymodziłaś śliczności Smile
Odpowiedz
Oli fajny wzór na tej co C się podoba - prawda? Może zrobię z inną kolorystyką Smile. Chcesz maczki możesz mieć maczki . Wybierasz wzór i lecimy. Ostatnio oglądałam dużo kwiatowych . Piękne są . Muszę jakiś naszyjnik kwiatowy wymodzić. Dziewczyny dzięki za komentarze .
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Reklama
Nie lubię fioletu a zauroczyła mnie karteczka właśnie w fioletach Wink))

Zapomniałam dopisać, że bransoletki z drugiej fotki są wszystkie moje Wink)))
( jaka to ja się chytra na stare lata zrobiłam Wink))
Odpowiedz
Wszystko piękne, ale najbardziej mi się podoba czarna bransoletka i ostatnia kartka Smile
Odpowiedz
Ogarnięta decu niemocą Sad spełniam się koralikowo SmileSmile        
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Spokojnie czekaj na decu moc. Nie lenisz się. Jest moc tylko troszku w innym miejscu i jak najbardziej odpowiednim. Super te Twoje koralikowce!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl