Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wszystkiego trzeba spróbować - jeszcze kilka kartek str.92
Dzięki Ewa Smile.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Reklama
Zaczęłam maraton kartkowy                
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Wiolu, ależ twórcza jesteś! Wszystkie kartki mi się podobają, a do serca przytulam przedostatnią w niebieskościach Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Mam kilka obrazków takich dzidziusiowych . Moja kol mi powiedziała że taki motyw jej nie leży i trochę mnie to zmartwiło. Jednak widzę że Wam się podobają więc jest git. Ren , Graż , DD dzięki .
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Wdzięczne karteczki. W beżobrązach najfajniejsza Smile
Odpowiedz
Muszko Heart
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
Nie wiedziałam że każda znajdzie coś dla siebie Smile.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Wiolaszku, trudno nie było :*
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Uwielbiam je robić . Kiedyś pytałam Renię skąd bierze pomysły . Myślę że one się rodzą w czasie tworzenia. Czasami coś podpatrzę w necie . Renia pragnę Ci podziękować z całego Heart. Ty wiesz za co Wink.                    

           
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Gosia która Ci naj ?
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl