Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wszystkiego trzeba spróbować - jeszcze kilka kartek str.92
Oj, nie to żeby był wybrakowany... Ale jak na przykład taki półgolfik mocno przylegąjący do ciała i szyi to już naszyjnik nie tak koniecznie. I wtedy bransa i... naumiej się Wiola... Smile
Odpowiedz
Reklama
Świetny, taki elegancki Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Właścicielka to już jest.
Ja wczoraj na fb go zajumałam Wink))
Odpowiedz
Dzięki Smile. Wiem Justynka że takie kulki czarno-srebrne do niego byłyby mniamnuśne . Wiecie chyba teraz będę robiła takie komplety . Mam kilka wzorów na dość grube sznury - zresztą bardzo ładne , a wiem że i bransę można z takiego grubego sznura zrobić metodą ukośnikową ( jeszcze nie próbowałam Wink). Decu zaniedbałam całkiem Sad.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Wiola, no weź... no do dzieła..!
Odpowiedz
Przestańcie z tą cierpliwością Smile. Dziś znowu się obkupiłam koralikami i przydasiami do scrapu. Biała bransa w fioletowe duże kropki będzie ładna?
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Reklama
Mery Heart
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Nata to miał być taki elegancki komplet Wink.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Wszystko już dziewczyny powiedziały, podziwiam styl kompletu i Twoją Wiolu, cierpliwość do koralików Smile
Odpowiedz
Karola cierpliwość to trzeba mieć do dzieci zwłaszcza takich podlotków Wink. Koralikomania odstresowuje Smile.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl