Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
lbasia moje prace
#21
Dla mnie własnie ta leżąca kobieta i dzieci naj......... kielich też cacySmile
Odpowiedz
Reklama
#22
Fajne anioły, takie pogodne. I malutka szkatułka z napisami bardzo mi się podoba.
Kobieta leżąca - niestety, pierwsze, co zobaczyłam, to jej ucięte nogi, wygląda to dość... przerażająco Smile Choć sam motyw i nawet sposób jego naklejenia podobają mi się.
A kielichy to nie moje klimaty kompletnie.
Odpowiedz
#23
szkoda, ze tak niewiele mozna ze zdjec wyczytac, bo prace rozne i chetnie popatrzylabym na szczegoly. Podoba mi sie wlasnie poszarpany brzeg na szkatulce z omdlala (co to za obrazek nota bene?), sukienki wygladaja przeuroczo, a i wieko pierwszej szkatulki jest interesujace, jakis jednoskladnikowiec popekal sobie i sie wybrzuszyl, tak? stad ta faktura... no trzeba by to bylo z bliska zbadac Smile
Odpowiedz
#24
craftingbydominique - obrazek na pudełku z "omdlałą kobitką" to transfer papieru ze Stamperii opalony nad świeczką. (w orginale obcięli jej nogi może miała krzywe)Wink.
Na pierwszej szkatułce to skorupki z jajek.
abask,Erato, Wiolka42 -dziękuję za komentarz.Smile
Odpowiedz
#25
To opalanie nad świeczką fajny pomysł Smile.Kiedyś tak robiłam w zeszytach szkolnych na pierwszej stronie .Bardzo fajny efekt.
Odpowiedz
#26
Makowe pudelko i kielich sa sliczne. Na kielichu jest szlagmetal???
Odpowiedz
Reklama
#27
(07-26-2013, 11:00 AM)lbasia napisał(a): craftingbydominique - obrazek na pudełku z "omdlałą kobitką" to transfer papieru ze Stamperii opalony nad świeczką. (w orginale obcięli jej nogi może miała krzywe)Wink.
Na pierwszej szkatułce to skorupki z jajek.
abask,Erato, Wiolka42 -dziękuję za komentarz.Smile
A, to ona od początku beznoga, nieboga Big Grin A Ty ją jeszcze przypaliłaś Big Grin Nic dziwnego, ze omdlała...
Odpowiedz
#28
Czy te skorupki z jajek można przyklejac na butelke jeśli tak to jakim klejem?
Odpowiedz
#29
szkatułka tea time prześliczna; )
Odpowiedz
#30
Dziękuję Wam za komentarze.Smile
wiolka 42 - skorupki kleję na wikol który dobrze trzyma na różnych powierzchniach.
Shanna- złocenia to płatki szlagmetalu.
natabus - na nóżce jest pasta strukturalna zrobiona wg przepisu Agnieszki Arnold.
http://agnieszkaarnold.blogspot.com/sear...t%20metalu
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl