Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 3.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
W Dziupli Kruszyny.....pudełko z dziewczynką
Super kolorki . Boniu te koronki czadowe. Ja w życiu takich bym nie zrobiła. Ten motyw to serwetka?
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Reklama
Koronki powalające, przepiękne. Różany motyw bardzo ładny, pięknie dobrana zieleń na dole, cacko Smile
Odpowiedz
Koroneczka malowana - mistrzostwo ! Nieosiągalne dla mnie.
Uroczy komplecik. Ale malowania lufką to nie wyobrażam sobie.
Odpowiedz
Dzięki Dziewczyny Smile
Koroneczki maluję taką lufką Smile
[Obrazek: lufka.jpg]

Nauczyłam się od jednej utalentowanej koleżanki-decupażystki.Takimi "lufkami" maluje się bombki Smile Farbkę zasysa się do środka, a potem maluje. To fajna robota, przy odrobinie wprawy i odpowiedniej gęstości farbki można cudeńka namalować Smile (i nie mówię tu o sobie) Smile Tylko te lufki bardzo kruche są i delikatne Smile Trzeba uważać coby ich nie pokruszyć w dłoniach Smile Ja dopiero się uczę i wprawy nabieram Smile
zapraszam do mojej Dziupli

moja galeria na Picassie
Odpowiedz
Rozumiem, że to są jednorazowe lufki.
Jakoś w tę "odrobinę" wprawy to nie wierzę. Trzeba mieć rękę do tego.
Odpowiedz
Piękna skrzynka i serducho Wink))
Koroneczki wymiatają a motyw jest prze, przepiękny Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Reklama
Reniu, szczęściaro!
Kruszyno, szkatułka jest urocza. Zgadzam się z przedmówczyniami, koronka wymiata! Ale najważniejsze, że całość wygląda subtelnie, klimatycznie, cudnie.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Kolor na dole szkatuły boski!!!
Motyw wiadomo - jeden z piękniejszych różanych, sam się zawsze obroni, ale kolor przecież Ty dobierałaś/mieszałaś sama!
No i brawo za koronki, słyszałam o tym malowaniu lufkami, i efekty tych malowań widziałam, ale samej lufki, tak w realu, to jeszcze nie oglądałam, o dotykaniu nawet nie wspominając.
A zdradzisz skąd się takie rodzą??
Odpowiedz
Kruszynko powaliłaś mnie tym lufkowym malarstwem, tego jeszcze jakem żywa nie widziałam :-) No co tu dużo gadać, pięknie wyszło, równiutko i bardzo starannie, całość idealnie dopasowana.
Odpowiedz
Dzięki Smile Cieeszę się, że Wam się moje koronki podobają, chociaż naprawdę muszę jeszcze nad nimi popracować. Vika- lufki to pokazała mi jedna koleżanka z innego forum. Pracowała w fabryce bombek kiedyś i one tym malowały. Potem zrobiła zamówienie i kupiła dla mnie też te lufki, niestety nie mam pojęcia gdzie. Najfajniej te koroneczki wyglądają na jajkach i bombkach Smile Niedługo znów sezon się zacznie świąteczny Smile Idę teraz zobaczyć, jak wyszły fotki mojej ostatniej pracy, jeśli się będą nadawały do pokazania- wkleję Smile

Zegar zrobiłam na 18stkę dla pewnej Panienki, która to zakochana jest w Paryżu i kropkach Smile. Nie jestem z niego zadowolona, bo ten róż jakiś taki majtkowy wyszedł, cyfry ręcznie namalowałam, więc krzywe są i w ogóle trochę to inaczej miało być. Ale cóż, wyszło jak wyszło. Młodej się podobało Smile

[Obrazek: DSC05370.JPG][Obrazek: DSC05372.JPG]
zapraszam do mojej Dziupli

moja galeria na Picassie
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl