Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 3.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
W Dziupli Kruszyny.....pudełko z dziewczynką
Bransoletki świetne. Najbardziej podobają mi się czarno-złota i biało-złota.
Co do szkatuły, to jest bombowa! Piękne kolory, fajnie, że użyłaś różnych kolorów bejc. Chłopak będzie zadowolony. Córka też Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
Piękne bransoletki. Mnie podoba się czarno-biało-srebrna Wink Jest śliczna Wink
Skrzyneczka bardzo ładna i ten szablon jest super. czy ta skrzyneczka pomieści wszystkie bransoletki? Bo jak się jakaś ( najlepiej ta czarno-biała) nie zmieści to ja mam takie skrzyneczki w domu Wink)
Ooooczywiście, żartuję Wink)
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Kapitalna skrzynka, i kolor, i starość, i wypukłości - poradziłaś sobie koncertowo!
A bransy... no co ja, biedny żuczek, mam rzec? Cudne. Ja tak nie umiem Sad
Odpowiedz
Ale piękności! nie wiem która z nich jest najpiękniejsza! chyba ta srebrno czarna...a moze czarno-czerwona? naprawdę śliczne!
trudno sie je robi? gdzie się nauczyłaś robić takie piękności? jets na forum jakis mały kursik jak je zrobić? a jesli nie to dlaczego jeszcze nie? Big Grin
tak absolutnie serio- piękne Smile

szkatułka wymiata, mam jedną do zrobienia i chciałam spapugować tylko ze kolory inne, ale niestety moja szkatułka nie jest czysto drewniana (jakas sklejka albo cos takiego) i bejcy nie przyjmie. Za jakiś czas będę jednak robic na prezent dla cioci inna szkatułkę z surowego drewna i wtedy moze spapuguje Big Grin o ile pozwolisz Smile
http://policzmysie.pl/

"Miejsce kobiety jest na szczycie..." Annapurna 1978
Odpowiedz
Wszystko świetne . Widzę że szalejesz z biżu . Extra są te gąsieniczki . Muszę i ja w końcu takie zacząć robić.
Odpowiedz
Gąsieniczki podobają mi się ogromnie, właściwie wszystkie, nie umiałabym wybrać Big Grin
Szkatułka super, jestem pod wrażeniem idealnie wykonanego reliefu.
Odpowiedz
Reklama
Dzięki Smile
Asik- odgapiaj jeśli chcesz, to dla mnie komplement Smile
Szablonik robiłam przy pomocy pasty kupionej w Lidlu. I powiem Wam, że fajna ona jest bardzo. Początkowo wydawała mi się taka jakaś rzadka, ale w robocie okazała się bardzo dobra. Delikatna i bielutka, nie podcieka pod szablonik- polecam SmileDo tej pory używałam szpachlówki z Flugera- ale chyba już jej nie będę kupowała Smile No i przy okazji tej pracy polubiłam woskowanie Smile Dzięki niemu praca w dwa dni gotowa była Smile
zapraszam do mojej Dziupli

moja galeria na Picassie
Odpowiedz
Jakim woskiem woskujecie? O tym nie mam pojęcia i nie mam wosku Sad
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Ale bym się wystroiła w te bransoletki, jak sroczka Tongue Śliczne są. Szkatułka przepiękna, lubię takie "starocie", nie powstydziła by się jej Guinevera, a i Arturowi na pewno by przypadła do gustu Wink
Odpowiedz
Haniu- ja mam wosk do mebli w paście, kupiłam w Castoramie albo w Leroy Merlin Smile Kolor naturalny. Są jeszcze woski barwiące, ale nie używałam takich. No i jest wosk Stamperii- podobno cudnie wanilią pachnie....Smile

Alu dzięki Smile
zapraszam do mojej Dziupli

moja galeria na Picassie
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl