Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 3.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
W Dziupli Kruszyny.....pudełko z dziewczynką
#41
Ja nie przepadam za wintażami, dlatego najbardziej podoba mi się fiołkowy komplecik Smile
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Reklama
#42
Robisz takie decou jak do podręcznika Big Grin Klasyczne, trochę retro, trochę nostalgiczne, ale wszystko takie wypieszczone, staranne, widać, ze robione z sercem ale i swobodą. Niespecjalnie moje klimaty, ale piękne, brawo! Z tej serii porywam kankę z ptokiem Big Grin
Odpowiedz
#43
Reniu- to stemple są Smile uczyłam się stemplowania i dlatego one takie troche jakby szablonowe Smile
dzieki, że wpadłyście do mnie!
zapraszam do mojej Dziupli

moja galeria na Picassie
Odpowiedz
#44
Kanka, zdecydowanie kanka!!! Sam motyw mnie nie urzeka, ale jak ona jest pięknie "pordzewiona"!!!
No i ta osłonka Smile Te przetarcia wyglądają, jakby farba obłaziła. Obdzierałaś papierem, czy taki efekt osiągnęłaś w jakiś inny sposób?
Odpowiedz
#45
A mnie urzekła osłonka na doniczkę, ale pozostałe prace też urokliwe.
Odpowiedz
#46
Wszystko mi się podoba, ale fiołkowe dorobione z reszty serwetki to już naj Smile

No i kto mi zabroni lubić fiołki, kto???
Odpowiedz
Reklama
#47
Siedzę z osłupiałą miną...
Cóż powiedzieć mam, Kruszyno,
kiedy wszystko takie ładne?
Ja fiołeczki Tobie skradnę!

SmileSmile
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
#48
Jak mi sie ostanio coraz czesciej podobaja niebieskosci w polaczeniu z bialym, ale wlasnie takie jak na zakladce srodkowej - tam swietnie ten krak duzy, a delikatny pasuje, i te ulozenie printroomowe. az mam ochote walnac dzban plus patere w takim stylu porcelanowo - popekanym... Smile
co jeszcze, aha, swietnie Ci drapania wychodza, masz do tego reke, to na pewno. A fiolki az sie smieja do mnie, ladnie zaprojektowalas serce - swietnie sie dol wtapia w gore. Ogolnie - uczta dla oka i tak, jak mowila Aga - podrecznikowe wrecz (co odbierz prosze na plus Smile)!
Odpowiedz
#49
tyle komplementów na raz! dzięki Smile
Asiek- papierem obdzierałam Smile
domi- to serwetka taka fajna biało-niebieska Smile
zapraszam do mojej Dziupli

moja galeria na Picassie
Odpowiedz
#50
Bylam przekonana, ze juz tu pisalam. Wszak fotki ogladalam....I jednak nie napisalam nic....oj.
Podoba mi sie wszystko, ale najbardziej stawiam na fioleczkowy komplet I oslonki na doniczke. Takie obdarte mnie sie bardzo podobaja.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl