Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 3.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
W Dziupli Kruszyny.....pudełko z dziewczynką
Piękny i romantyczny Smile na ten rok mam kalendarz z ptaszkiem, ale w przyszłym roku zrobię sobie też taki subtelny Smile i bardzo podoba mi się ta koronka na boku, cudny pomysł !
Odpowiedz
Reklama
Jak dobrze,że takie konkursy są .Mogą zainspirować i zmusić do zrobienia czegoś na co od dawna mamy ochotę . Mnie się tył bardzo podoba, bo bardzo lubię ten motyw.
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz
POMYSŁ i wykonanie super i ja dołączam się do gratulacji
nowe miejsce http://fioletowyraj.blogspot.com
wcześniejsze prace :http://fioletowyraj.bloog.pl/
Odpowiedz
Świetny kalendarz Wink))
I nowa fryzurka też Wink
Odpowiedz
Dziękuję bardzo Smile
Haniu, miło Cię widzieć Smile
zapraszam do mojej Dziupli

moja galeria na Picassie
Odpowiedz
Wlasnie na ta prace glosowalam. Piekna. Powiem szczerze, ze obstawialam ze to praca LejduskiTongue
Odpowiedz
Reklama
Imponuje mi , że porównujecie mój skromny kalendarz do prac TAKICH specjalistek Smile Dzięki!
zapraszam do mojej Dziupli

moja galeria na Picassie
Odpowiedz
Piękny kalendarzSmile Taki delikatny... Super pomysł i wykonanieSmile
Odpowiedz
Ekspresowo zrobiłam pudełko komunijne. W sumie to ono wcale komunijne nie jest z wyglądu a raczej z okazji Smile Wreszcie użyłam tej serwetki, która jest już bardzo oklepana, ale mnie się bardzo podoba. Miałam mało czasu, więc prosta sprawa- bez fajerwreków. Całość potraktowana woskiem i pastą woskową kameleon, a wieczko matowym lakierem. W środku aniołek z gipsu też troszkę kameleonem pociągnięty. Mało widać na fotkach, ale mnie ten błysk się podoba Smile

[Obrazek: 2015-05-17%2B08.57.48.jpg]

[Obrazek: 2015-05-17%2B08.58.01.jpg]

[Obrazek: 2015-05-17%2B08.58.26.jpg]

w środku bransoletka wykonana przez moją córkę dla "Komunistki" Smile

[Obrazek: 2015-05-17%2B08.58.50.jpg]
zapraszam do mojej Dziupli

moja galeria na Picassie
Odpowiedz
Jak wszystko pasuje, włącznie z wkładką Smile śliczne pudełko - uroczy motyw, super dół i wnętrze wraz z aniołkiem. Sama wylewasz gipsowe aniołki czy inną sztukaterię? Ja się przymierzam od jakiegoś czasu, ale zakupów poczynić coś nie mogę. Szkoda, że nie widać na zdjęciach tych smaczków woskowych i kameleonowych.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl