Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 3.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
W Dziupli Kruszyny.....pudełko z dziewczynką
#21
Domi- tło drapałam zawzięcie Smile a transfer trochę mi się rozmazał, no ale pierwszy raz używałam nitro i to na polakierowanej powierzchni Smile na drugiej stronie jest stempel ( do góry nogami go dałam, hihihi ) no ale to przecież ćwiczebne prace są Smile
Ataner- koroneczkę namalowałam farbką akrylową Wink
Abfd- fajny Nick Smile- faktycznie już trochę decu się zajmuję z niestygnącą pasją Smile a srwetka z motylkiem podobA MI SIĘ! , TYM BARDZIEJ, ŻE NIE UMIEM SAMA W PROGRAMIE GRAFICZNYM ŁĄCZYĆ RÓŻNYCH WZORÓW, A NA NIEJ TO JUŻ GOTOWE. O przepraszam, Caps Lock mi się włączył Smile
Lady_Slonko- to wcierana serwetka w pobejcowane serduszko Smile
Gofir, Zuza Heart dzięki Smile
zapraszam do mojej Dziupli

moja galeria na Picassie
Odpowiedz
Reklama
#22
podziwiam kolejne prace i jestem pod dużym wrażeniem, sama uwielbiam domalowywać coś od siebie więc tym bardziej jestem zachwycona twoimi koroneczkami. Też uwielbiam robić serduszka, mam ich sporą kolekcję na blogu :-) zaraz wskoczę na twojego bloga i się pozachwycam, gratuluję talentu
Odpowiedz
#23
Witaj, Kruszyno, bardzo ciekawe prace, kolorystyka i styl które bardzo lubię.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
#24
Kruszynko każda praca w innych klimatach
ale wszystkie jednako piękne pomimo różnych technik wykonaniaSmile
Odpowiedz
#25
trenuję, trenuję Smile różne techniki i style, bo ciągle jeszcze nie znalazłam swojego Smile
na razie mam kilka drobiazgów w lakierni, mam nadzieję niebawem skończyć Smile
thx Smile
zapraszam do mojej Dziupli

moja galeria na Picassie
Odpowiedz
#26
O widzę serwetkę, która była obiektem moich westchnień, i której pragnęłam, jak dżdżu kania (ale już nie pragnę, bo mam - Muzaga znowu dzięki Ci składam i Anuli, bo i ona moją chcicą tak się przejęła, że osobiście mi rzeczone dostarczyła Smile Smile)
A swoją drogą jakie to dziwne - nie mogłam się doczekać tej serwetki i jak tylko ją (je, bo nie jedną dostałam) rozpakowałam, to natychmiast zrobiłam coś tam z nią prawie w biegu, na gorąco, bo ręce aż mi się do niej trzęsły i świerzbiły niemiłosiernie... i.... przeszło mi Sad
teraz sobie tylko na nią popatruję, oczy cieszę, bo wciąż mi się podoba, ale nic robić z nią już mi się nie chce...

A Twoje prace, Kruszyno, ciekawe i różnorodne.
Dla mnie najlepsza zawieszka transferowa - podobają mi się obie jej strony.
Odpowiedz
Reklama
#27
a wyglada, jakbys wlasnie przemyslnie i delikatnie drapala, tym bardziej brawo!
Odpowiedz
#28
Dziękuję Smile Miłe słówka mi piszecie, cieszę się z nich bardzo Smile Motywujące to jest Smile
A dziś nowe prace.
Chlebak i taca na zamówienie do nowej kuchni pewnej Pani Smile Serwetki dostałam od zamawiającej Smile Chlebak potraktowałam woskiem, a tacę wylakierowałam Boną Smile
[Obrazek: DSC03757.JPG]

[Obrazek: DSC03756.JPG]

[Obrazek: DSC03753.JPG]
zapraszam do mojej Dziupli

moja galeria na Picassie
Odpowiedz
#29
Piękny chlebak, taca miód.
Taki motyw istny cud.
Pięknie wszystko wykonane,
z błyskiem wylakierowane!

Motyw jest śliczny no a Twoje wykonanie pracy to bajka Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
#30
Bardzo eleganckie. Super komplet.
Nie myslalas zeby chlebak tez pokropkowac???
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl