Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Transferowe pudełka z użyciem mod podge
#31
niepotrzebnie wchodziłam na ten wątek Sad Twoje kuferki są takie piękne, mój od razu przestał mi się podobać Sad Pozostaje mi tylko bacznie obserwować Twoje prace i innych forumowych artystek i powolutku uczyć się o co w tym wszystkim chodzi.
Odpowiedz
Reklama
#32
(05-24-2013, 01:31 AM)Aleksandra240 napisał(a): A swoja drogą co sadzicie o tym aby stworzyć nowy dział np o nazwie KROK PO KROKU . Czyli filmiki instruktażowe , kursy z opisami i fotkami ?


Ależ my taki dział już mamy...
Odpowiedz
#33
A mnie urzekła baletnica! Może dlatego że jest niebieska?
Scrapowe wykończenia super. A narożniki cud-miód. Gdzież takie można kupić?
Pozdrawiam,
Agnieszka

http://abfdblogg.blogspot.com/
Odpowiedz
#34
ABFD w łaśnie z tymi narożnikami to jest trochę długa historia . Są to jakieś wykończenia od torebek które robiono już dawno temu . A znalazłam je przypadkiem w hurtowni z artykułami pasmanteryjnymi ale jak juz tam wróciłam to ich nie było Sad strasznie nad tym ubolewam ba uwielbiam je zostały mi ostatnie 4 szt i obiecałam , że zostawię je na jakąś EXTRA SPECJALNA szatułkę . Szukałam w internecie ale niestety już niczego podobnego nie znalazłam Sad
Odpowiedz
#35
(05-24-2013, 01:31 AM)Aleksandra240 napisał(a): Dzisiaj pracowałam nad lampionem z wykorzystaniem pasty 3 D może jutro uda mi sie skończyć to coś podrzucę z fotek . A dla chętnych krótki kursik będzie . A swoja drogą co sadzicie o tym aby stworzyć nowy dział np o nazwie KROK PO KROKU . Czyli filmiki instruktażowe , kursy z opisami i fotkami ?
Twój pomysł na filmiki jest super. Jestem jak najbardziej za Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
#36
Wracam do tych szkatułek już któryś raz i nie mogę się zdecydować, które bardziej mi się podobają - czy te w sepii, czy niebieska baletnica?
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
Reklama
#37
Witam. Jestem tu pierwszy raz i bardzo miło zwiedza się twój wątek. Taca klasyk- super, pudełka - też mam te wzory i jakoś nigdy mi do niczego nie pasują a tu proszę takie cuda. Bardzo fajne kompozycje i wykonanie. Czekam na więcej.
nowe miejsce http://fioletowyraj.blogspot.com
wcześniejsze prace :http://fioletowyraj.bloog.pl/
Odpowiedz
#38
Zazwyczaj transfery mam zwyczaju robić NITRO ale tu użyłam mod podge . Ponieważ zależało mi na dokładnym przeniesieniu motywu . A jak wiadomo z Nitro bywa różnie . W tych pudełeczkach użyłam też konturówek do tworzenia efektów 3 D tych przezroczystych jak zarówno i stemperi . dokładniejszy ich opis znajdziecie w dziale preparaty i akcesoria decoupage - konturówki . A tym czasem uciekam kończyć lampion Smile . Życzę Wam moje drogie udanej niedzieli Smile


Załączone pliki Miniatury
           
Odpowiedz
#39
GRARUT masz racje ! . Walnełam gafę z tym nowym wątkiem . ale powiem szczerze , że trochę się gubie . Ale postaram się poprawić . wybaczcie mi Smile
Odpowiedz
#40
No i wyszło super Wink)) Ja muszę koniecznie kupić to MP bo z nitro, jak pisałaś, wychodzi kiepsko Sad

Czy Modge Podge to jest klej, lakier i podkład w jednym?
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl