Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
czary-mary str 6
#31
Hmmm...
za dużo... o to złoto-żółte Sad
lepiej wyglądałoby, gdyby na tych bokach królowała sama, śliczna zresztą, róża - ona jest tak strojna i bogata, że spokojnie wystarczyłaby za całe zdobienie...
a tak zrobił się mały bałagan...
no i przy okazji zaburzyłaś jeszcze kolorystykę całości...
Odpowiedz
Reklama
#32
I mnie się zdaje, że te esy-floresy to już nadmiar dobroci Smile Czasem najtrudniejszą rzeczą jest przestać Big Grin Plusem jest to, że cała praca jest bardzo radosna i kolorowa, akurat na letnie urodzinowe klimaty. Niemniej, jeżeli chce Ci się jeszcze coś w tym zmieniać, pomyślałabym o zlikwidowaniu wzorów przynajmniej na tych bokach, gdzie nie ma róży.
Odpowiedz
#33
Dołączę do powyższych wypowiedzi.
Może gdyby te esy floresy były cieńsze efekt byłby lepszy.
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
#34
Zamysl bardzo dobry, ja bym ranty przetarla o odcien cienmniejszym kolorem.
Odpowiedz
#35
A mnie sie nawet podoba. Fakt, brzegi moznaby przyciemnic, bo troche jeszcze golo wyglada. Poza tym ciekawy pomysl.
Odpowiedz
#36
Dziewczyny już większość napisały. A jakby przyciemnić troszkę te esy- floresy? ranty koniecznie powinny być postarzone. Motyw jest cudny. Chyba pokochałam róże...
Pozdrawiam,
Agnieszka

http://abfdblogg.blogspot.com/
Odpowiedz
Reklama
#37
Się nie znam, ale chyba też zamalowałabym te eski floreski chociażby na bokach bez motywu Smile
Poza tym wyszło super, a ta róża naprawdę jest PIĘKNA Big Grin
Odpowiedz
#38
róża piekna, ale ja również dołączam do głosu tych, dla których esy-floresy to o 1 grzybek w barszczu za dużo. Ogólnie praca mi się podoba-ale bez tych zdobień
Odpowiedz
#39
Róża piękna, esy-floresy wesołe, pewnie dziewczyny mają rację, ale jakoś przyjemnie mi się patrzy na to kolorowe dzieło Smile
Odpowiedz
#40
Wink 
Witam,
dzisiaj przybywam z czymś nowym - podkładki do kubków/szklanek,
w trakcie tworzenia są serwetniki do kompletu

pudełeczko, do trzymania podkładek to dzieło mojej małej kuzynki, której spodobało się przyklejanie złotka ;D
Angel



       
http://skrawkizycia.blogspot.com/ - o wszystkim co kocham Blush
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl