Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
A ja uważam że ten chustecznik to prostota w czystej formie Smile jeśli ktoś lubi właśnie taką prostotę to czemu nie Smile mi się podoba i w takiej formie Smile podziwiam te maki, wyglądają jak by były ręcznie malowane Smile
Odpowiedz
Reklama
Minimalistyczny chustecznik czyli cierpienia-Hanki-co-nie-mogła-zaszaleć Tongue
Shanna trafiła w punkt - jak się te rzeczy ogląda osobno, to wyglądają, jakbyś dopiero co zaczęła robotę, takie naklejone na grunt... A razem - naprawdę bardzo dobrze. Sąsiadka chyba wie, co robi, chcąc tak dużo przedmiotów nie może chcieć feerii barw i szaleństwa motywów, bo by się zrobił kociokwik Big Grin A tak nie ma nadmiaru. Czym te białości lakierujesz, żey nie zażółcało?
Odpowiedz
Tak, oli rację ma - szczęście sąsiadki - bezcenne Wink
Jak tak chce, to jej tak rób! Smile
Odpowiedz
Czyli mam sąsiadce robić dobrzeeee Wink))
Lakieruję Bona Novia... mam tylko nadzieję, że nie zżółknie ( jest napisane na ulotce, że lakier nie zażółca)
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Dopiero teraz zobaczylam caly maczkowy komplet . W gromadzie wyglada o niebo lepiej .
Odpowiedz
Dzięki dziewczynki Smile
Wielkie szczęście, że sąsiadkę lubię Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Reklama
Sąsiadka minimalistka jak się patrzy! Dobrze, że motyw fajny Wink i że zamawia więcej przedmiotó - przynajmniej w ten sposób się można wyżyć, nie? Smile

(01-21-2014, 01:31 PM)wiolka42 napisał(a): Dopiero teraz zobaczylam caly maczkowy komplet . W gromadzie wyglada o niebo lepiej .

czyli zadział na Was "chłyt martekingowy" czyli MULTIPLIKACJA Wink której to często zjawisko stosuje się np. w sklepach, galeriach. Lepiej wyglądają pojedyncze przedmioty ustawione w większej grupie identycznych lub podobnych niż pojedyncze stojące solo - to działa na naszą podświadomość bardzo mocno, Zatem nie dziwię się, że sąsiadka chce więcej i więcej bo jak tak sobie te maczki porozstawiała, to brakuje jej a to tego a to tam itd. Więc = abasku = otworzyłaś niezły kanał dystrybucyjny Wink
Odpowiedz
Madzia nie mam racji ? W gromadzie ładniej prawda SmileSmile?
Odpowiedz
Haha... To dopiero wykład Wink))
Ale w grupie ładniej, prawda Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
No ależ oczywiście!

Przykład prozaiczny: jedna doniczka z hiacyntem na ladzie. Ludziska patrzą, oglądają, ale nie są zdecydowani. Dostawiam jeszcze 7 - schodzą w ciągu pół godziny - mało tego - kupowane po 2-3sztuki od razu = bo w grupie wygląda ładniej!

Zatem - jak chcecie coś sprzedać - ustawiajcie w grupach! Grupowanie kolorystyczne czy przedmiotowe jest często kluczem do sukcesu, zresztą co ja tu o grupowanie - przecież wiecie, jak to jest z kompozycją obrazkową na przedmiotach Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 38 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl