Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
Moja sąsiadka to miłośniczka jednego kwiatka Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Reklama
Hanuś dla mnie za pusty ten chustecznik , ale wiem że to zamówienie i tak miało być Wink.
Odpowiedz
Pusty jak talala ale sąsiadka piała zachwycona. No i co ja na to poradzę? Myślałam, że to koniec ale zobaczyła moje ostatnie puszki ( jeszcze nie obfocone) i chce teraz puszkę z jednym maczkiem Wink)))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
O matko Smile . Jeden mak Wink.
Odpowiedz
Prościutki, skromniutki. Zaskakujący.
Odpowiedz
Nieco ten chustecznik pustawy, Asiek za słabo siała swoim makiemSmile. Sam motyw jest piękny, więc możne i dobrze,że nic nie odwraca od niego uwagi.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
Reklama
Pamietam juz tace dla sasiadki, wiec nie powiem, ze czegos na tym chusteczniku brakuje, bo do kompletu bedzie jak znalazl.
Sasiadka bedzie miala piekne makowe mieszkanieSmile
Odpowiedz
Dziękuję dziewczynki Wink))
A to przedmioty makowe dla sąsiadki zdziełane Wink)
   

   
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
PamietamSmile
I wiesz co.... osobno wygladaja jakby im cos brakowalo (wiesz, dociapaloby sie tu i tam), ale w komplecie juz wszystko wyglada inaczej. Super.
Odpowiedz
Jeszcze mam puszkę do zrobienia. Z tą moją sąsiadką to jest tak:
Przyjdzie odebrać jedną rzecz i zamawia kolejną. Teraz jeszcze zamarzyło jej się drzewo na ścianie w domu.
Mnie się też zamarzyło drzewo w moim warsztacie ale genealogiczne. Wyobraźcie sobie... Drzewo z masy szpachlowej a między gałązkami zdjęcia rodzinki Wink) I to na całej ścianie! Qrde.... Mnie się pomysł podoba Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 50 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl