Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
Co za pracowania! Tylko o takiej pomarzyc moge Smile, gratuluje swojego kacika, teraz to dopiero skrzydla rozwiniesz! A reliefy na scianie to piekna rzecz, ja nie moge, bo wynajmuje wciaz i wciaz Sad, biel pierwszej wersji zdecydowanie bardziej do mnie przemawiala, choc trudno tak naprawde ocenic kolor zdjeciowy, inaczej sie swiatlo przeciez uklada na zywej strukturze...
Odpowiedz
Reklama
Jeszcze raz dziękuję Wink))

Powiem tak. Biel również wyglądała slicznie na ścianie. Ale nie byłabym sobą gdybym czegoś jeszcze nie wymodziła Wink) Na ścianie kolorki wyglądają na bardzo pastelowe i delikatne. Ja to się zastanawiam czy tego drzewka nie pociągnę jeszcze dalej Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Wow....cudne.
Odpowiedz
Pisanek 250 sztuk, ściany w piękne wzory i co ja mogę napisać? Jeszcze nie doszłam do siebie!!!!
Napiszę jak ogarnę Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Odpowiedz
Słów brak! Przepiękny motyw i cudnie pokolorowany.
No i po co krak ma Ciebie lubić, i tak masz miliony pomysłów.
Odpowiedz
RE-WE-LA-CJA!!!
Widywałam już pomalowane od szablonów ściany, ale reliefów to jeszcze nie, zwłaszcza w takim stylu.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
Reklama
Haniu, masz talent i nie tylko do decou. Trzeba mieć niezły artystyczny zmysł i zamysł. Najbardziej podobają mi się ptaki, jaskółki chyba.
No i raz jeszcze zazdroszczę pracowni :*
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Hania morda mi się uśmiechnęła jak to zobaczyłam . Przypomniałam sobie jak rozmawiałyśmy o tych reliefach na ścianie Smile. Wyszło cudownie . Teraz czekam na tygrysa Wink. Aha u mnie jest trochę wolnej ściany w korytarzu więc zapraszam - poszalejesz Big Grin.
Odpowiedz
No, bomba...
Odpowiedz
Jeszcze raz wszystkim bardzo dziękuję Wink))
zapomniałam dodać, że kolorowałam patyczkami do czyszczenia uszu Wink)
Ja to chyba nigdy tego remontu nie skończę Sad Wczoraj wszystko z dużego pokoju musiałam gdzieś poupychać. A pod moje biurko w "pracowni" trafiło TOWink)) Teraz to mi będzie wesoło Wink))
   
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 88 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl