Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
Aniu, dziękuję Wink)
Fajnie się pracuje z tymi serwetkami z małym ale. Kiedy się je smaruje klejem to troszkę tracą na swej wypukłości ale to w niczym nie przeszkadza Wink)
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Reklama
(12-18-2013, 11:08 AM)Lady_Slonko napisał(a): Hania,już pousuwałam Smile
Właśnie zauważyłam Wink)) I napisałam Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Chustecznik zamówiony przez moją "makową" sąsiadkę dla jej chrześniaczki. Serwetki od niej bo taki motyw wybrała. Miało być oszczędnie. Namówiłam ją na relief u góry bo chyba by było za pusto. Wewnątrz użyłam drugiej warstwy serwetki i strasznie mi się spodobał efekt.
Jeszcze muszę zrobić chustecznik z jednym makiem ale to juz po świętach.
           
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Wow jaki fajowy róż Smile. Taki zestaw kolorów bardzo mi bardzo . Super chustecznik Wink.
Odpowiedz
Piękny jest, taki dziewczyński. Bardzo mi się podoba środek i ta druga warstwa serwetki, super efekt. Ogólnie całość ładnie dobrana kolorystycznie, choć za różem tak za bardzo nie przepadam. DUDO
Odpowiedz
Bardzo ładny, ja to za różem, szczególnie takim jasnym, nie teges, ale tu wszystko gra, dobra kompozycja kolorystyczna, efekt z drugą warstwą serwetki doskonały, aż szkoda, że w środku Smile
Odpowiedz
Reklama
Dziękuję dziewczynki Wink))
Miało być różowo lub seledynowo. Zrobiłam w domu naradę i wygrał róż 4:1 Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
W tym chusteczniku nie podoba mi się różowy kolor. Trudno, ale to fakt. Poza tym wszystko jest świetne i reliefy i wnętrze i sam kształt chustecznika. Gdzie taki zdobyłaś, bo wszystkie co do tej pory widziałam są całkiem proste?
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
Roz jak roz. Jeden lubi swinski inny a'la barbie. Jakikolwiek ten jest pasuje do reszty a to najwazniejsze.
Podoba mi sie tez ta druga warstwa serwetki. Z zaciekawieniem sie przygladalam i przyznam, ze dobrze ten motyw wyszedl. Spodziewalam sie ledwo widocznego a tu jakby stworzony do tego dna.
Odpowiedz
Bardzo Wam dziękuję Wink)
Ta serwetka to jedna z moich pierwszych. Kupowana jeszcze w UK Wink)
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl