Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
Data jest na pamiątkę ważnego roku Wink)) Idzie na choinkę do moich dzieci. Pierwsze mieszkanie, pierwsza własna choinka i pierwsza bombka Wink)
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Reklama
Tym razem mniejsze bombki bo wielkie się skończyły ;(
       

                   


Załączone pliki Miniatury
       
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Hania TY te motywy przyklejasz po kawałku? Ja wczoraj kleiłam i takie zmarszczki mi się porobiły że wywaliłam ją do kosza . Świetne te Twoje Smile.
Odpowiedz
Super ten snieg na pierwszej.
Bardzo ladne.
Odpowiedz
Mikołaje to jeden rzut a choinka to drugi i tak razy dwa.
Na drugiej bombce to drzewa razy dwa i naokoło wieniec.
Na tych wielkich bombkach różnie. W zależności od wzoru. Np ta z księżycem gdzie właśnie księżycowy motyw jest przyklejony w całości. To samo z drugą stroną ale dolne choinki są doklejone bo ich na serwetce w tym miejscu nie ma. Ja sporo nacięć robię a później maskuję np brokatem czy imitacją śniegu.
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Piękna ta z zimowymi drzewami, lubię takie zimowe pejzaże. Śpiewające Mikołaje też fajne, ale jednak pejzaż zdecydowanie bardziej w moim klimacie Smile
Podziwiam technikę, mnie strasznie wkurzają te marszczące się wzorki, nie umiem tego ładnie dociąć. Nie zrobiłam w tym roku ani jednej bombki i raczej się nie zanosi, chociaż jeszcze od zeszłego roku leżą mi jakieś nie zrobione...
Odpowiedz
Reklama
Ja lubię pejzaże na bombkach ale i uwielbiam wesolutkie motywy. To samo z pisankami. Święta kojarzą mi się z radością to i bombki jak i pisanki mają tryskać humorem Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Mikołaje fantastyczne, bardzo ja na nie Smile, bardzo!
Odpowiedz
Na nie, czyli na mikołaje jestem bardzo.
Odpowiedz
A bo walczę z Powetexem i mnie najjaśniejszy szlag trafia w ... a nie powiem w co, bo jeszcze bardziej mnie to zdołuje Sad
A napaliłam się na zrobienie sobie anioła, niech to dunder świśnie! Sad
i jak na razie wielka czarna doopencja mi wychodzi.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 31 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl